پیش بینی می شود که ماه اکتبر،ماه محرک های مهمی برای قیمت اتریوم باشد

neda
1 سال قبل
اتریوم

در سال گذشته ، ارزش اتریوم تقریباً 830 درصد افزایش یافت و از نظر ارزش بازار ، دومین ارز رمزنگاری شده ارزشمند شد.

بازار ارزهای رمزنگاری شده وارد سه ماهه چهارم آشفته شده است. بحران شرکت اورگراند ، و قوانین جدید با هدف محدود کردن یا لغو تجارت ارزهای دیجیتال در چندین کشور ، باعث کاهش قیمت ارزهای رمزنگاری شده شد. ارزهای اصلی نمی توانند از سقوط فرار کنند ، بیت کوین ، اتریوم و ارزهای دیگر تحت تاثیر فوق العاده ای قرار گرفتند.

این دوره به ویژه برای ارزهای رمزنگاری شده سخت بود. افزایش هزینه های معامله و سرعت کند شبکه همچنان محل اختلاف است.

از طرف دیگر ، ایرادات اتریوم مزیتی برای بلاک چین های جایگزین که “قاتلان اتریوم” نامیده می شوند ، ایجاد می کند. با انتخاب کاربران برای تغییر از اتریوم به این شبکه ها ، کاردانو یا سولانا پذیرش بیشتری پیدا می کنند. قیمتهای ارزان ، معاملات سریعتر و استفاده از آنها جایگزینها را بی رقیب می کند ، به ویژه در مقایسه با قیمت و سرعت اتریوم ، که به دلیل هزینه و محدودیت بسیار مشهور است. با وجود این ، پلتفرم جامع فعلی هنوز اتریوم است که دارای شبکه ای از منابع مالی غیر متمرکز (DeFi) ، بازی های بلاک چین تا NFT است. این واقعیت که اتریوم در حال حرکت بسیار نزدیک به ارزش رکورد قبلی است ، نشان می دهد که این دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ در تلاش برای جلوتر بودن از رقبا با موانع مهمی روبرو خواهد شد.

سقوط بازار بزرگترین ترس در حال حاضر است و باعث فرار سرمایه گذاران می شود. 

صعود ، تلفیق ، انحرافات از قیمتهای معمول در نمودار اتریوم از ماه آگوست شروع شده است.

قیمت برای شش روز متوالی زیر 3500 دلار باقی ماند اما اخبار فوری نشان می دهد که اتریوم از سطح مقاومت سربار عبور کرده است و در حال حاضر ، بسیاری انتظار دارند قیمت به سطح 3952 دلار برسد و احتمالاً فراتر از 4000 دلار افزایش یابد. 

به گفته بنیاد اتریوم ، همگرایی نشانه های مثبت و بنیادی می تواند ارزش توکن بومی اتریوم را در ماه های آینده بیش از چهار برابر کند.

 در اولین روز اکتبر ، قیمت اتر بیش از 9 درصد جهش کرد و برای اولین بار در 10 روز از 3300 دلار فراتر رفت. جهش قیمت در تمام ارزهای دیجیتالی پیشرو ، از جمله بیت کوین (BTC) که با 9.5 درصد افزایش به 48000 دلار رسید ، بالاترین سطح در 10 روز گذشته ، اصلی ترین کاتالیزور برای رسیدن به سود بود.

علیرغم محدودیت های موجود ، اتریوم نمی تواند نادیده گرفته شود. از آنجا که در حال حاضر یک شبکه شلوغ است ، به طور قابل توجهی گرانتر از شبکه های جایگزین است. با این حال ، مهمترین مزیت آن این بود که یکی از اولین بسترهایی بود که خدماتی را ارائه می داد که هیچ بلاک چین دیگری نمی توانست ارائه دهد. 

پیش بینی می شود که ماه اکتبر ماه محرک های مهمی برای قیمت اتریوم باشد. در وهله اول ، حرکت ارز رمزنگاری شده با عملکرد بیت کوین ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان تعیین می شود. رابطه قوی بین این دو وجود دارد. ثانیاً ، قیمت به خطرات موجود در بازار پاسخ می دهد. سقف بدهی آمریکا و مسئله اورگراند دو مورد از مهمترین نگرانی هایی است که پیش بینی می شود. در پایان ماه ، قیمت اتریوم نسبت به ارتقاء شبکه اصلی ، که در هفته پایانی ماه انجام می شود ، واکنش نشان می دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.