چارلز هاسکینسون میگوید، کاردانو علیرغم سایر رمز ارزها تا چند دهه باقی میماند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

چارلز هاسکینسون، مدیر عامل شرکت توسعه‌دهنده Cardano Input Output، در جریان پخش زنده یوتیوب از خانه‌اش در ایالت کلرادو، درباره مشکلات مالی غیرمتمرکز صحبت کرد و ادعا کرد که بسیاری از کاربران به‌طور باورنکردنی از کیفیت پایین تولید برنامه‌های کاربردی در اکوسیستم DeFi خسته شده‌اند.

او اضافه کرد که زیان‌های ناشی از کلاهبرداری و هک، که بیشتر در فضای اتریوم اتفاق افتاد، در سال ۲۰۲۱ از ۱۰.۵ میلیارد دلار گذشت. هاسکینسون می‌گوید که بسیاری از پروژه‌ها در فضای کریپتو به جای مهندسی دقیق بر «یک امید و یک دعا» متکی هستند. از این رو، او متقاعد شده است که بسیاری از پروژه ها در آزمون زمان مقاومت نخواهند کرد.

این میلیاردر رمزارز می‌گوید که کاردانو می‌تواند با ایجاد مجموعه‌ای از استانداردهای خاص برای DeFi به منظور حذف برنامه‌های بی‌کیفیت، این مشکل را برطرف کند. به گفته هاسکینسون، خانواده پروتکل‌های اجماع اوروبوروس اطمینان حاصل می‌کنند که کاردانو برای چندین دهه باقی خواهد ماند. بنیانگذار کاردانو می گوید که از «قبیله گرایی» و «حداکثر گرایی» خسته شده است و همکاری در فضای رمزنگاری را تشویق می کند. سرعت بخشیدن به تراکنش ها در کاردانو با کمک Hydra، یک راه حل مقیاس پذیر به نام یک هیولای اساطیری، و زنجیره های جانبی امکان پذیر خواهد بود. هاسکینسون انتظار دارد میلیاردها کاربر در دهه های آینده بخشی از اکوسیستم شوند. هاسکینسون می گوید که تعداد بی سابقه ای از توسعه دهندگان روی زیرساخت اصلی کاردانو و همچنین اکوسیستم DeFi آن کار می کنند. در اوایل سال جاری، کاردانو پس از شکست یک صرافی غیرمتمرکز در انجام تراکنش‌ها به دلیل مشکل همزمانی که هاسکینسون ادعا می‌کند کاملاً دروغ است،مورد انتقاد قرار گرفت.

ترجمه اختصاصی از سلیت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.