رویکرد آلمان به ارزهای رمزپایه این سوال را"/>

چرا آلمان نمی تواند با رمزنگاری موافقت کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
رویکرد آلمان به ارزهای رمزپایه این سوال را ایجاد کرده است که آیا آلمان می تواند با رمزنگاری ها موافقت کند؟ طبق اداره نظارت مالی فدرال آلمان ، Binance در نتیجه خدمات توکن سهام خود ، قوانین اوراق بهادار را نقض کرده است
در ماه مارس ، دویچه بوندسبانک آزمایشی را برای اجرای یک سیستم بلاکچین بدون صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) اجرا کرد.
از طرف دیگر ، پارلمان فدرال آلمان قانونی را تصویب کرده است که می تواند تقریباً 4000 صندوق سرمایه گذاری نهادی موجود آلمان را در بیت کوین سرمایه گذاری کند

در آلمان رمزنگاری ها به طور کلی قانونی شناخته می شوند. با این حال ، بسته به اینکه مقامات با صرافی ها ، ماینرها ، بنگاه ها یا کاربران معامله می کنند ، مالیات آنها متفاوت است.

آلمان به Crypto Exchange ، Binance مشکوک است
اداره نظارت مالی فدرال آلمان یا BaFin اعلام کرده است که “دارای دلایل منطقی برای سوظن” است که مبادله رمزنگاری Binance ممکن است قوانین اوراق بهادار کشور را در ارتباط با سرویس توکن های سهام اخیراً اعلام شده نقض کند.
به یاد بیاورید که Binance اخیراً با سرویس معاملات سهام توکن دار فعال شده است.
این سرویس ها که به صورت پایدار بیت کوین BUSD مبادله می شوند ، با خودروساز تسلا (NASDAQ: TSLA) افتتاح شدند.

پس از بیان اینکه Binance Deutschland GmbH & Co. KG قوانین اوراق بهادار را در آلمان نقض می کند ، BaFin هیچ قدم مشخصی را که در مرحله بعدی برمی دارد شرح نداد. با این حال ، در این اطلاعیه مجازات احتمالی نقض قانون اعلام شده است.

آلمان و Cryptos: آبشون تو یه جوب میره؟ در حالی که این دستورالعمل نظارتی پابرجاست ، به نظر نمی رسد کشور با رمزنگاری ها موافق باشد.
به نظر می رسد دولت خواهان فناوری زیر بلاکچین است اما ارتباط چندانی با ارزهای رمزپایه ندارد.
در ماه مارس ، دویچه بوندسبانک آزمایشی را برای اجرای یک سیستم بلاکچین بدون صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) اجرا کرد – که امروزه موضوع داغ بانک های مرکزی است.
این آزمایش ، یک سیستم انتقال و تسویه حساب ، تلاشی از سوی بانک مرکزی آلمان برای ادغام ویژگی های سنتی بانکی با فناوری ظهور بلاکچین بود.
این آزمایش موفقیت آمیز بود و توسط دیگر کشورهای اروپایی نیز قابل قبول بود.

قانون جدیدی در آلمان وجود دارد که مدیران محبوب ترین صندوق های سرمایه گذاری نهادی ، به اصطلاح Spezialfonds را قادر می سازد 20٪ از آنها را به دارایی های رمز ارز اختصاص دهند. قانونی که قرار است از اول ژوئیه اجرایی شود به این معنی است که تقریباً 4000 صندوق سرمایه گذاری نهادی موجود آلمان واجد شرایط سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری می شوند.
اگرچه هنوز تصویب نشده است ، اما کارشناسان این حرکت را تحریک قابل توجهی برای موقعیت آلمان به عنوان قطب سرمایه گذاری مالی ارزیابی کرده اند.
پنجشنبه گذشته ، مجلس فدرال آلمان ، بوندستاگ ، این قانون را پاکسازی کرد.
هنگام تصویب ، Spezialfond های موجود و اسکناس های جدید در بیت کوین و سایر رمزنگاری ها سرمایه گذاری می کنند و به سرمایه گذاران نهادی در حال رشد می پیوندند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.