چرا تصویب SEC ایالات متحده از ETF بیت کوین می تواند تغییر دهنده بازی باشد ؟

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پس از سقوط ناگهانی ، تثبیت و ممنوعیت دیگر ارزهای دیجیتال توسط چین ، بیت کوین بیش از 20 درصد از بالاترین سطح چند ماهه خود یعنی بیش از 52 هزار دلار سقوط کرد.

سپتامبر برای سکه پادشاه چندان مهربان نبوده است و پس از یک سپتامبر نسبتاً غم انگیز ، BTC به فشار زیادی نیاز داشت. بنابراین ، همانطور که پیش بینی می شد بلوز سپتامبر بیت کوین جای خود را به اوج ماه اکتبر بدهد ، بازار آرزوی معجزه کرد که قیمت بیت کوین را افزایش دهد. در این مرحله ، ETF های بیت کوین مانند نوری در انتهای افق به نظر می رسیدند که ممکن است بتواند سکه شاه را به سمت بالا بکشند.

طی چند روز گذشته ، گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه ETF های بیت کوین تا پایان ماه اکتبر پس از اظهارات مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد کالایی در بلومبرگ اینتلجنسیت ، مطرح می شود ، وجود دارد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد که رویدادهای خارجی مانند حجم عظیمی از تجارت که BTC ETC کانادا مشاهده کرد ، از جمله عوامل مهمی بودند که SEC را به سمت تصمیم مثبت ETF تحت فشار قرار دادند ، اما در حال حاضر چیزی در مورد این تصمیم گفته نشده است.

اگر ETF های بیت کوین در ایالات متحده تأیید شوند ، این تنها یک نقطه عطف رمزنگاری نیست ، بلکه به تصویب سکه برتر نیز کمک می کند. اما قبل از بررسی چگونگی آینده ETF های بیت کوین ، مشاهده عملکرد ETF ها در گذشته مفید خواهد بود.

ETF بیت کوین می تواند فشار تقاضای اضافی ایجاد کند که پیامدهای قیمتی را در پی خواهد داشت. در خبرنامه Ecoinometrics اشاره شده است که در حال حاضر بدون ETF بیت کوین با پشتوانه فیزیکی مناسب در ایالات متحده ، خودروهای سرمایه گذاری شبیه ETF (از جمله GBTC) چهار درصد از حداکثر عرضه را به خود اختصاص می دهند. ETF بیت کوین دیگر می تواند این کسر را به حدود 6 یا حتی 8 درصد برساند. 

علاوه بر این ، از آنجا که پذیرش BTC در حال حاضر بالا است و سرمایه ایتالیایی آن از اکتبر 2020 افزایش یافته است ، احتمال تغییر ETF BTC در بازی برای همیشه زیاد است. حجم معاملات بیت کوین همچنان منعکس کننده پول هنگفتی است که در فضا حرکت می کند. علاوه بر این ، سرمایه سازمانی با حجم معاملات بیش از 1 میلیون دلار حدود 82 درصد از حجم تسویه شده در هفته گذشته را تشکیل می دهد. این رشد قابل توجه در سرمایه سازمانی در اکتبر 2020 آغاز شد و از آن زمان تا کنون روند صعودی داشته است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.