چرا خرس‌های بیت‌کوین سعی می‌کنند قیمت بیت‌کوین را زیر ۶۲ هزار دلار نگه دارند؟

neda
1 سال قبل
بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز به 60700 دلار کاهش یافت و خرس‌ها مایلند قیمت آن را زیر 62000 دلار قرار دهند تا از انقضای آپشن‌های روز جمعه سود ببرند. افزایش 90 درصدی بیت کوین تا به امروز عمدتاً به دلیل تأیید اخیر صندوق قابل معامله در بورس (ETF) SEC بوده است و در 48 ساعت اول فهرست شدن، ETF استراتژی بیت کوین ProShares ($BITO) توانست . 1.1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت جمع آوری کند.

در 1 نوامبر، وزارت خزانه داری ایالات متحده گزارش استیبل کوین خود را منتشر کرد که اساساً از کنگره خواسته بود تا صنعت را تنظیم کند. به طور خلاصه، این کارگروه از سازمان‌های دولتی انتظار دارد که صادرکنندگان استیبل کوین را ملزم به رعایت استانداردهای مشابه با موسسات سپرده‌گذاری بیمه‌شده کنند. اگرچه عواقب یک مقررات بالقوه استیبل کوین برای بازارهای ارزهای دیجیتال ناشناخته باقی مانده است، استیبل کوین‌ها برای صرافی‌ها، بازارسازان و سرمایه‌گذاران خرد در هنگام جستجوی حمایت حیاتی هستند. با وجود این، سرمایه گذاران هنوز باید این احتمال را که صادرکنندگان استیبل کوین با انتقال عملیات خود به خارج از حوزه قضایی ایالات متحده واکنش نشان می دهند، در نظر بگیرند. در حالی که کمتر از 12 ساعت مانده به انقضای گزینه های 1.15 میلیارد دلاری جمعه، بیت کوین در کانال نزولی معامله می شود و در سطح 62000 تا 63000 دلار با مقاومت روبرو می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.