چرا دوج کوین روند رو به رشدی از خود نشان نمیدهد؟

neda
1 سال قبل
دوج کوین

بیلی مارکوس، خالق دوج کوین، که با نام شیبتوشی ناکاموتو نیز شناخته می شود، به ارتباط خلاقیت خود با روند موتورهای جستجو اشاره کرده است که اکثریت جامعه را شگفت زده کرده است.

طبق نمودارهای ارائه شده توسط مارکوس، دوج کوین تمایل دارد از روندهای موتورهای جستجوی محبوب پیروی کند، که اغلب منعکس کننده عملکرد اجتماعی ارزهای دیجیتال مختلف در بازار هستند. اخیراً، دوج کوین با از دست دادن بیش از 45٪ از صدر محلی به دلیل عدم وجود قدرت خرید از سوی سرمایه گذاران و معامله گران، عملکرد مثبتی در بازار از خود نشان نداده است.

دوج همچنین هیچ نشانه‌ای از عقب‌نشینی مانند رالی‌های کوچک، افزایش حجم یا تراکنش‌های سطح نهنگ نشان نداده است. با توجه به روند جستجو، کاربران نیز اکثریت علاقه موجود به میم کوین را از دست داده اند. یکی از دلایل احتمالی چنین کاهشی در بهره، عملکرد بازار است زیرا دوج هیچ ارزش اساسی ارائه نمی دهد. بر خلاف سکه هایی مانند اتریوم، سولانا و بقیه، تقریبا هیچ مورد استفاده ای ندارد.

علاوه بر عملکرد مشکوک بازار، دوج کوین توسط شیبا اینو سرنگون شد که در پایان اکتبر یک رشد قوی 1000٪ را نشان داد که سرمایه‌گذاران زیادی را از سراسر صنعت جذب کرد. با توجه به روندهای اجتماعی توییتر، شیبا اینو از اکتبر در صدر حجم اجتماعی باقی ماند و حتی پس از از دست دادن بیش از 60 درصد ارزش خود، همچنان از نظر حجم اجتماعی و احساسات عمومی از دوج کوین بهتر بود.

در زمان انتشار، دوج کوین با قیمت 0.16 دلار معامله می شود و از ابتدای ماه 25 درصد زیان نشان می دهد. این سکه همچنین از رشد ریکاوری که در بسیاری از آلتکوین ها ظاهر شد، مانند اتریوم و سولانا با رشد 10 تا 15 درصدی پس از از دست دادن 40 درصد ارزش خود، از دست داده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.