چرا شرکت های چند میلیارد دلاری بلاکچین “وی چین” را انتخاب می کنند؟

پویام
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

اخیراً شاهد بوده ایم که ارز رمزنگاری شده “وی چین” توانسته است بهترین عملکردها را در بازار رمزنگاری از خود نشان دهد. VET طی یک سال، بیش از ۲،۸۰۰٪ افزایش قیمت داشته است. دلیل این رالی گسترده را تاحدودی می توان به همکاری های متعددی نسبت داد که در این مدت این شرکت با پلتفرم های صاحب نام آغاز کرده است. از سوی دیگر، تیم پشتیبانی وی چین همچنان به تبلیغات خود ادامه می دهد.

“جکسون فو” مشاور استراتژیک وی چین، پیرامون انگیزه پیوستن شرکت های میلیارد دلاری به این پلتفرم می گوید بعد از پیاده سازی، وی چین موفق به ارائه استراتژی ها و راه حل هایی شده است که طبق گفته فو، به شرکای آن اجازه می دهد تا کسب و کار خود را در مقیاس گسترده تری انجام دهند. فو می افزاید:

” بلاکچین عمومی VeChainThor در حال حاضر به گزینه شماره یک برای مشاغلی تبدیل شده است که در دنیای واقعی محصولاتی را تولید می کنند. این پلتفرم موفق شده است با مدل دو توکنی VET-VTHO موانعی که بر سر راه پذیرش انبوه هستند را برطرف سازد، از آن جمله می توان به کارمزدهای بی ثبات تراکنش ها اشاره کرد. از سوی دیگر نیز خطر ایجاد ازدحام را با شبکه مقیاس پذیر خود رفع کرده است که به شکلی پویا خود را متناسب با کاربرد شبکه تنظیم می کند”.

فو معتقد است که بستر “بلاکچین به عنوان یک سرویس” (BaaS) که وی چین تحت عنوان ToolChain برای مشتریان خود فراهم می کند، به آنها امکان می دهد راه حل های “دارای قابلیت سفارشی سازی” را ایجاد کرده و به کار بگیرند. علاوه بر این، وی چین پروتکل های جدیدی را برپا کرده است که مشکلات ناشی از سایر بلاکچین ها را کاهش می دهد.

این قابلیت به یک شرکت اجازه می دهد تا هزینه های گس را برای چندین کاربر پوشش دهد و از ازدحام در شبکه کاسته شود. به این طریق وی چین موفق شده است پذیرش خود در میان شرکت ها را روز به روز بیشتر کند.

ازجمله مهمترین مشارکت های اخیر وی چین با برندهای صاحب نام می توان به مشارکت با Walmart China و Sam’s Club با هدف ایجاد یک پلتفرم ردیابی مواد غذایی و ساخت پلت فرم C-Secure با همکاری Bayer برای مدیریت آزمایشات بالینی، و بسیاری دیگر اشاره کرد. فو اضافه می کند:

“این لیست به هیچ وجه جامع نیست، موارد بالا فقط چند سناریوی مختلفی را نشان می دهد که در آن می توان از بلاکچین VeChainThor استفاده کرد. با افزایش تقاضا برای این بلاکچین عمومی، فناوری اثبات شده وی چین و کاربردهای تجاری موفق آن مطمئناً باعث می شوند این پلتفرم به اولین بلاکچین عمومی پذیرفته شده در جهان تبدیل گردد”.

گفتنی است که طی یک ماه گذشته، وی چین با رشد ۱۱۳ درصدی به تراز ۰.۰۹ دلار رسیده است. در نمودار هفتگی، VET رشد ۱۲.۹ درصدی و در تایم فریم ۲۴ ساعته ۴.۸٪ رشد را نشان میدهد.

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

امین مقدسی

2 سال قبل
0
0

Awli bod

پاسخ

رضا

2 سال قبل
0
0

عالی بود ممنون بابت سایت خوبتون

پاسخ

Estifen M. Chehrehgosha

2 سال قبل
0
0

awli bud matlab <3

پاسخ