چرا ETF های بیت کوین با بیشترین حجم خود در دو هفته گذشته روبرو شدند؟

neda
1 سال قبل
بیت کوین

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF، در حساب توییتر خود حجم دو صندوق معامله آتی بیت کوین را به اشتراک گذاشته است که بیشترین حجم را در دو هفته گذشته دریافت کرده اند و دلیل اصلی ممکن است نوسانات بالای جفت های نقدی باشد. ETF های آتی بیت کوین در حال حاضر تنها راه برای سرمایه گذاران نهادی است تا خود را در معرض بازار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده قرار دهند، سایر گزینه ها یا محدود هستند یا در دسترس نیستند.

حجم دو صندوق قابل معامله در مبادلات معمولاً با جفت‌های معاملاتی بیت‌کوین نقطه‌ای مرتبط است، اما حجم ارز دیجیتال برجسته نبوده است، به این معنی که سرمایه‌گذاران ممکن است از ETF برای جلوگیری از نوسانات غیرضروری در بازار استفاده کرده باشند. BITO یا ProShares Bitcoin ETF چهاردصد میلیون دلار معامله شده است که بالاترین رقم از اواسط اکتبر که ETF به تازگی فهرست شده بود. نوسانات بالا ممکن است دلیل اصلی این باشد که چرا سرمایه گذاران به جای دارایی اساسی یا قراردادهای آتی دائمی، از طریق ETF در معرض دید قرار می گیرند. از آنجایی که محصولات BITO و BTF فقط در ساعات معاملات نیویورک برای معامله در دسترس هستند، به این معنی که از افزایش نوسانات فوری که در بازار ارز دیجیتال که همیشه فعالانه معامله می‌شود، جلوگیری می‌کند.

در حالی که ETF های بیت کوین ممکن است جایگزینی برای جفت های معاملاتی نقطه ای باشند، همه معامله گران با رضایت از آنها به دلیل هزینه های رول بالا استفاده نمی کنند. برای ردیابی صحیح قیمت دارایی که سرمایه گذاران در معرض آن قرار می گیرند، صندوق ها باید دائماً دارایی های خود را خریداری و بفروشند. در دوره‌های فشار خرید بالا، معاملات آتی بیت‌کوین ممکن است در مقایسه با دارایی واقعی با قیمت بالاتری معامله شود. با این مسئله، برخی از معامله‌گران ممکن است دائماً برای موقعیت‌های خود بیش از حد پرداخت کنند، که پس از آن به دلیل هزینه‌های رول و خونریزی کانتانگو، ضرر سالانه تا 20 درصد ایجاد می‌کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.