چند روز دیگر تا ارتقای Toproot بیت کوین باقی مانده است

neda
1 سال قبل
بیت کوین

ارتقاء Taproot پس از دستیابی به تجمع 90 درصدی در بین ماینرهای بیت کوین (گره های استخراج) برای استقرار تنظیم شد. موارد استفاده در دنیای واقعی یکی از محرک های اصلی پذیرش برای هر اکوسیستم رمزنگاری است که برای شبکه بیت کوین (BTC) نیز صادق است.

 در هفت روز آینده، پروتکل بیت‌کوین تحت یک فورک نرم‌افزاری تحت عنوان ارتقای Taproot قرار خواهد گرفت که هدف آن بهبود حریم خصوصی، کارایی و قابلیت قراردادهای هوشمند شبکه است. Taproot اولین ارتقای بزرگ بیت کوین از آگوست 2017 است که شاهد معرفی Segregated Witness (SegWit) بود و منجر به راه اندازی شبکه لایتنینگ شد. 

در حالی که فورک قبلی در درجه اول به دنبال اصلاح انعطاف پذیری تراکنش ها و بهبود مقیاس پذیری شبکه بیت کوین بود، هدف ارتقاء Taproot بهبود کارایی تراکنش، حفظ حریم خصوصی و حمایت از ابتکارات قراردادهای هوشمند است. ارتقاء Taproot پس از دستیابی به تجمع 90 درصدی بین ماینرهای بیت کوین (گره های استخراج) برای استقرار تنظیم شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.