چگونه مشارکت Bakkt و Mastercard یک گام دیگر به سمت عادی سازی ارز دیجیتال است؟

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مشارکت بین Mastercard و Bakkt چند وجهی است و بازرگانان و مصرف کنندگان را در بر می گیرد. در حالی که تجار، بانک‌ها و فین‌تک استفاده از راه‌حل‌ها و خدمات ارزهای دیجیتال را آسان‌تر می‌کنند، مصرف‌کنندگان دسترسی گسترده‌تری به اکوسیستم دارایی دیجیتال خواهند داشت.

این معامله همچنین به ادغام ارزهای دیجیتال در راه حل های وفاداری می پردازد، به این معنی که طبق بیانیه، ارز دیجیتال اکنون می تواند به عنوان «پاداش» به جای امتیازهای وفاداری سنتی مفید باشد.

نانسی گوردون، معاون اجرایی پرداخت پاداش وفاداری در Bakkt گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با Mastercard همکاری کنیم تا خدمات وفاداری به کریپتو را به میلیون‌ها مشتری ارائه کنیم.

بر اساس گزارش قبلی، تری آنجلوس، معاون ارشد Visa Inc نیز ارزش برنامه‌های پاداش را که حول محور ارزهای دیجیتال متمرکز شده‌اند، تشخیص داد. «برنامه‌های پاداش رمزنگاری راهی قانع‌کننده برای مشارکت دادن مصرف‌کنندگان در اقتصاد کریپتو هستند.»

ماه گذشته، آل کلی، مدیر عامل ویزا در پادکست “Leadership Next” گفت که غول پرداخت امروز “در میانه” تحولات ارزهای دیجیتال است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.