چین بیت کوین را برای هزارمین بار ممنوع کرد و بیت کوین با واکنش بازار 40600 دلار پایین آمد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

در دو بخش معاملات روزانه اخیر بیت کوین تا 45000 دلار افزایش یافته است و امیدهای بازگشت 50 هزار دلار را برانگیخته است. شرایط بازار همچنین نشان می دهد که بیت کوین روند صعودی خود را ادامه می دهد زیرا گاوها سکه را در تکیه گاه های مختلف نگه داشته و مقاومت را شکستند.

جهت های بازار در 12 ساعت گذشته تغییر کرد زیرا شاهد بودیم که بیت کوین قبل از ضربه به سطح 40 هزار دلار سقوط کرد.

شاخص Fear and Greed در حال حاضر ترس را نشان می دهد زیرا خوانش آن در حال حاضر 33 است. بدون شک ، افت قیمت ناشی از ترس ، عدم قطعیت و شک (FUD) است.

ممنوعیت بیت کوین در چین یک رویداد جدید نیست. چین بیش چندبار موضع خود را در برابر طلای دیجیتال اعلام کرده است.

در بیشتر مواقع ، بازار با FUD واکنش نشان می دهد و باعث می شود قیمت ارزهای مختلف دوباره تعیین شود. این بار هیچ تفاوتی ندارد زیرا می بینیم که بیت کوین به همراه اکثر ارزهای رمزپایه دچار افت قیمت شده است.

در جدیدترین ممنوعیت بیت کوین در چین ، ده آژانس ، از جمله بانک مرکزی و بانک ها ، اوراق بهادار و تنظیم کننده ارز ، متعهد شدند که با هم همکاری کنند تا فعالیت های رمزنگاری شده “غیرقانونی” را ریشه کن کنند.

اگرچه این اولین بار است که آژانس های مستقر در پکن برای ممنوعیت تمام فعالیت های مرتبط با ارزهای رمزپایه متحد شده اند ، اما این خبر تعجب آور نیست زیرا در سال 2013 ، چین موسسات مالی و شرکت های پرداخت را از ارائه خدمات مربوط به معاملات ارزهای رمزنگاری شده منع کرده بود.

بیت کوین پس از دو حمله در هفت روز گذشته ، با 40 هزار دلار انعطاف پذیری زیادی از خود نشان داده است. بیت کوین در حال بازیابی از اصلاحات قبلی که با آن روبرو شده بود ، بالای 42000 دلار معامله می شود. اگر شرایط فعلی ثابت بماند ، ممکن است در 48 ساعت آینده شاهد بازگشت به 45000 دلار باشیم.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.