ز"/>

چین در المپیک زمستانی 2022، یوان دیجیتال را از طریق خارجی ها تست می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

زنجیره در نظر دارد یوان دیجیتال را در بازی های المپیک زمستانی 2022 با خارجی ها تست کند.

واحد پول دیجیتال یوان، لزوماً برای جایگزینی سلطه USD در نظر گرفته نشده است.

به گفته لی بو ، معاون رئیس بانک مردم چین (PBOC) ، چین بیشتر تلاش می کند تا یوان خود را بیشتر در معرض دید ورزشکاران و بازدید کنندگان خارجی، در بازی های المپیک زمستانی پکن آینده قرار دهد.

با این حال ، چین هنوز تاریخ واقعی برای راه اندازی یوان دیجیتال را مشخص نکرده است. لی گفت که با وجود این ، بانک مردم چین می خواست خلبانان بیشتری را هدایت کند.

بر اساس گزارشی ، لی گفت که ، اگر این اتفاق بیفتد ، اولین بار در تاریخ است که چین خارجیان را در آزمون دیجیتال یوان تست می کند.

لی در مورد تست یوان دیجیتال گفت،

تمرکز ما این است که ما می خواهیم ابتدا یک e-CNY داخلی بسیار محکم و یک اکوسیستم سالم ایجاد کنیم. همچنین ، همکاری با شرکای بین المللی هدف ما است.

قبل از این تست ، PBOC قبلاً یوان دیجیتال را در بسیاری از مناطق چین آزمایش کرده است. چندین شهر از جمله شنژن و سوژو نیز بارها یوان دیجیتال را آزمایش کرده اند.

حتی در این صورت ، موسسات مالی برای اجرای آزمون دیوان دیجیتال نیز اپلیکیشن های حمایتی موبایل و کیف پول سخت افزاری ساخته اند.

علاوه بر این ، لی افزود كه چین یوان دیجیتال را برای رقابت با دلار آمریكا وارد میدان نکرده است. بلکه از آن برای اهداف داخلی استفاده خواهد شد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.