چین قصد دارد استخراج رمزنگاری را به لیست منفی صنایع برای سرمایه گذاری اضافه کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

چین بار دیگر موقعیت خود را در زمینه ارزهای رمزنگاری شده تقویت کرد. با وجود اینکه استخراج رمز ارز در کشور غیرقانونی است ، برخی از آنها فعالیت غیرقانونی را انتخاب کرده اند. 

به همین منظور ، چین استخراج رمزنگاری را به “لیست منفی” صنایع اضافه کرده است. این آخرین تلاش به این معنی است که سرمایه گذاران دیگر نمی توانند در بخش استخراج رمزنگاری سرمایه گذاری کنند. طبق مقاله ای که رویترز در روز جمعه 8 اکتبر 2021 منتشر کرده ، سندی که توسط دو مقام ملی منتشر شده است حاوی این خبر است.

برنامه ریز دولتی چین ، کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی (NDRC) و وزارت بازرگانی این اطلاعیه را روز جمعه منتشر کردند. 

لیست منفی شامل بخش ها و صنایع است که برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی در چین ممنوع است. شورای دولتی توضیح داد: “لیست منفی دسترسی به بازار بخش ها ، زمینه ها و مشاغل ممنوع برای سرمایه گذاران را مشخص می کند. صنایع ، زمینه ها و کسب و کارهایی که در لیست نیستند برای سرمایه گذاری برای همه معامله گران بازار باز هستند. ” 

بر اساس این سند ، سرمایه گذاری در این بخش های لیست سیاه می تواند به طور بالقوه بر امنیت ملی ، منافع عمومی و محیط زیست چین تأثیر منفی بگذارد. در صورت تصویب ، سرمایه گذاری در صنایع ذکر شده را ممنوع می کند. صنایعی که در این لیست نیستند برای سرمایه گذاری بدون تأیید بیشتر برای همه باز است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.