CZ در مصاحبه ای که امروز با South China Morning Post انجام داد ، گفت: "ما به ا"/>

ژائو، مدیرعامل بایننس گفت “ما به یک واحد متمرکز نیاز داریم”

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

Changpeng “CZ” Zhao ، مدیرعامل Binance ، اذعان کرده است که صرافی رمزنگاری به منظور جلب رضایت ناظران در سراسر جهان به یک واحد متمرکز نیاز دارد.

 CZ در مصاحبه ای که امروز با South China Morning Post انجام داد ، گفت: “ما به این نتیجه رسیدیم که ما به یک نهاد متمرکز نیاز داریم تا بتواند با تنظیم کننده ها همکاری خوبی داشته باشد.”این پذیرش پس از یک فصل و بحث طولانی و جدل برای Binance انجام می شود ، که باعث میشود تنظیم کنندگان از سراسر جهان مبادله فعالیت بدون مجوزهای لازم را مورد هدف قرار دهند.

بایننس مدتهاست که رابطه پیچیده ای با تنظیم کننده های خدمات مالی جهان دارد. تابستان امسال ، نهادهای نظارتی از انگلستان ، ایتالیا ، جزایر کیمن ، مالزی ، هلند ، سنگاپور و ژاپن همه انتقاداتی را علیه این مبادله مطرح کرده اند. 

بانک مرکزی هلند و آژانس خدمات مالی ژاپن هردو نسبت به Binance هشدارهای مصرف کننده صادر کرده اند. اداره پولی جزایر کیمن و Consob ایتالیا هر دو گفتند که صرافی در حوزه های قضایی مربوطه مجوز ندارد.

 کمیسیون اوراق بهادار مالزی اخیراً اقداماتی را علیه Binance به دلیل فعالیت غیرقانونی در این کشور انجام داد. در سنگاپور مقام پولی سنگاپور گفت که Binance در حال حاضر دارای مجوز نیست ، اما یک برنامه در حال انجام است. سخنگوی تنظیم کننده به Decrypt گفت که شرکت های مشابه درخواست های آنها را رد کرده اند

در بریتانیا ، اداره رفتار مالی برای اولین بار در ماه ژوئن هشدار مصرف کننده در مورد Binance Markets Limited (BML) را صادر کرد.BML یک شرکت Binance است که برای مالکیت و اداره صرافی رمزنگاری سفارشی در انگلستان خریداری شده است. FCA از آن زمان گفته است که شرکت قادر به تنظیم مقررات نیست

 “FCA معتقد است که پاسخهای شرکت ناقص بوده و شامل امتناع مستقیم از ارائه اطلاعات است.این موارد شامل عدم ارائه جزئیات در مورد نحوه سازماندهی کسب و کار و گروه می شود. ” Decrypt قبلاً اطلاعاتی درباره نحوه سازماندهی Binance Group درخواست کرده بود. صرافی هنوز نظری نداده است.

CZ می گوید: “تعریف همه از مقر یک شرکت کمی متفاوت است.” وی افزود: “تیم رهبری ما در یک دفتر نشسته اند ، ما مکان مشخصی نداریم که بتوانیم به آنجا برویم.” البته ، هیچ گونه مناقشه ای در مورد تعریف دفتر مرکزی شرکت وجود ندارد. آنها افسران اصلی تجاری آن هستند که اغلب به صورت قانونی به عنوان آدرس محل فعالیت این شرکت ثبت شده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Robertkar

3 هفته قبل
0
0

Everything what you want to know about pills. Cautions.
https://canadianfast.online/# comfortis without vet prescription
Best and news about drug. Comprehensive side effect and adverse reaction information.

پاسخ

CharlesHoosy

2 هفته قبل
0
0

Actual trends of drug. Everything information about medication.
viagra suppliers
safe and effective drugs are available. Actual trends of drug.

پاسخ

RobertTiG

2 هفته قبل
0
0

Definitive journal of drugs and therapeutics. Read here.
generic tadalafil medication
Actual trends of drug. Learn about the side effects, dosages, and interactions.

پاسخ