ژاپن صدور استیبل کوین را به بانک ها محدود می کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ژاپن در حال پیوستن به فهرست رو به رشد کشورهایی است که به دنبال تشدید نظارت بر بخش استیبل کوین هستند. طبق یک گزارش محلی، ناظر مالی این کشور می خواهد صدور استیبل کوین را به بانک ها و شرکت های انتقال سیم محدود کند تا از اجرای استیبل کوین جلوگیری کند.

آژانس خدمات مالی (FSA) به دنبال پیوستن به سایر تنظیم‌کننده‌ها و قانون‌گذاران در سطح جهان، از جمله کنگره ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، در بررسی دقیق استیبل کوین است. به گفته یک روزنامه مالی محلی Nikkei، ناظر پیشنهادات جدید استیبل کوین را در سال 2022 ارائه خواهد کرد. استیبل کوین ها به یک نگرانی جهانی برای تنظیم کننده ها تبدیل شده اند.در حالی که بیشتر کشورها هنوز مقرراتی را برای بیت کوین صادر نکرده اند، برخی از آنها برای تمرکز بر روی استیبل کوین ها به دلیل افزایش بی رویه و اهمیت آنها برای بازار دارایی های دیجیتال فعلی، آنها را کنار گذاشته اند.

در حال حاضر بیش از 70 استیبل کوین با ارزش کل بازار بیش از 150 میلیارد دلار وجود دارد. تتر با وجود پرچم‌های قرمز آشکار و مشکلات نظارتی، پرمعامله‌ترین دارایی دیجیتال در بازار است. در 24 ساعت گذشته، حجمی بالاتر از مجموع هفت ارز دیجیتال بعدی ثبت کرده است. این علیرغم گزارش‌های متعددی است که بی‌توجهی آشکار به دستورالعمل‌های مالی توسط iFinex، شرکت مادر آن را آشکار می‌کند.در ژاپن، FSA معتقد است که محدود کردن صدور به شرکت‌های انتقال سیمی و بانک‌ها از اجرای استیبل کوین جلوگیری می‌کند، زیرا این نهادها از نظر قانونی ملزم به محافظت از دارایی‌های مصرف‌کننده هستند. نیکی اظهار داشت: بحران بدهی اخیر که یکی از بزرگترین شرکت ها در همسایه چین را درگیر کرده است، نقش مهمی در ایجاد تلنگر در تنظیم کننده های ژاپنی داشته است. China Evergrande، یک غول املاک و مستغلات، در آستانه سقوط است و می تواند چندین نهاد مالی را با خود نابود کند. تتر حتی مجبور شد بیانیه‌ای منتشر کند که در آن وجود هرگونه اوراق تجاری مرتبط با Evergrande را تکذیب می‌کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.