کاردانو مورد توجه نهنگ ها قرار گرفته است

exchangepouyam
2 ماه قبل
کاردانو

تاریخ : ۱۴۰۱،۰۴،۲۲

ساعت : ۱۴:۰۰

کاردانو مورد توجه نهنگ ها قرار گرفته است

با توجه به پستی که پلتفرم WhaleStats در توییتر منتشر کرد، با وجود اینکه اکنون یک رکود در بازار وجود دارد، نهنگ ها به انباشت خود ادامه می دهند و ADA در بین 10 دارایی برتر قرار دارد که توسط 4000 نهنگ برتر BSC در 24 ساعت گذشته خریداری شده است.

اکنون ADA، رمزارز بومی کاردانو که بر روی زنجیره BSC نیز موجود می باشد، در جایگاه ششم در میان ده رمزارز برتر خریداری شده قرار دارد. تا کنون، نهنگ ها بیش از 25,000,000 دلار ADA جمع آوری کرده است. CAKE و SOD نیز در این لیست قرار دارند.

علاوه بر این، شرکت تحقیقاتی سانتیمنت بیان می‌کند که تعداد کیف پول‌های کاردانو که بیش از 10000 یا 100000 ADA دارند در طول ماه گذشته به طور مداوم در حال افزایش بوده است. در طول این مدت، کیف پول هایی که بین 100000 تا 10000000 ADA دارند نیز دارایی های خود را نه خریداری کرده و نه فروخته اند.

تحلیلگران بر این باورند که نهنگ‌ های ADA در حال انباشت و نهگداری توکن‌ های خود برای آماده‌ سازی برای هاردفورک Vasil هستند که قرار است چند هفته دیگر اجرا شود.

علاوه بر این، متخصصی که سقوط امسال بیت کوین را پیش بینی کرده بود، اصلاحات بیشتری را برای ADA پیش بینی می کند. این تحلیلگر با نام مستعار خود که کاپو نام دارد، به 438400 دنبال کننده توییتر خود اطلاع می دهد که حمایت 0.44 دلاری کاردانو پس دو ماه از بین می رود.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، در زمان نگارش این خبر، قیمت کاردانو 0.421 دلار می باشد.

❗️ مطلب ارائه شده ترجمه خبر از سایت های معتبر می باشد و تیم پویام اکسچنج هیچ گونه مسولیتی درقبال ان ندارد

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.