کاردانو همکاری های خود را در سراسر جهان افزایش می دهد. تحلیلگران پیش بینی می کنند قیمت ADA به 4 دلار افزایش یابد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تیم توسعه کاردانو در حال کار بر روی بروزرسانی بعدی Daedalus است. مشارکت های جدید اکوسیستم کاردانو به احتمال زیاد قیمت ADA را افزایش می دهد.

خروجی ورودی هنگ کنگ (IOHK) ، شرکت توسعه بلاک چین که کاردانو را ایجاد کرده است ، اکنون از ارتقاء بعدی تعمیر و نگهداری کاردانو پشتیبانی می کند. توسعه دهندگان در حال آماده سازی برای انتشار Daedalus v.4.4.0 هستند ، از جمله ادغام با گره و کیف پول Cardano و امکان جداسازی کیف پول سخت افزاری.

شبکه nervos اعلام کرده است که پل ارتباطی دارایی های بلاک چین خود با اتریوم ، کاردانو و سایر شبکه ها در حال حاضر فعال است. “پل نیرو” از قابلیت تعویض دارایی های Nervos در بلاک چین های مختلف پشتیبانی می کند و دسترسی را افزایش می دهد.

جالب اینجاست که همکاری های اخیر کاردانو بر افزایش دسترسی مالی در کشورهای در حال توسعه متمرکز شده است. مشارکت این شبکه با Oasis Pro از دولت ها برای جمع آوری حواله های داخلی برای تأمین مالی پروژه های زیربنایی بزرگ پشتیبانی می کند. همکاری های کاردانو به احتمال زیاد کاربرد توکن های ADA را افزایش می دهد و موارد استفاده واقعی از آلت کوین را در دنیای واقعی افزایش می دهد.

نایجل گرین ، مدیرعامل گروه deVere ، پیش بینی کرد که قیمت ADA در سپتامبر 2021 به 3 دلار برسد. پیش بینی گرین دقیق بود. گرین در ADA صعودی است و 4 دلار را برای پایان سال تعیین کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.