کارشناسان می گویند که مشکلات اتریوم مانع از رهبری آن در اکوسیستم Defi شده است

neda
1 سال قبل
اتریوم

اکنون که DeFi، بازی‌ها و NFT از محبوبیت اخیر خود برخوردار شده‌اند، بحث بر سر امکان‌سنجی استفاده از اتریوم به‌عنوان ارتش سوئیس در حوزه رمزنگاری دوباره داغ شده است. اما با توجه به وضعیت فعلی، چشم انداز چندان مثبتی وجود ندارد.

تأثیر کارمزدهای بسیار زیاد، زمان تأیید طولانی مدت و به‌روزرسانی‌های آهسته کاربران خرده‌فروشی، متخصصان فنی و سرمایه‌گذاران بزرگ را نگران کرده است. در مواجهه با مشکلات ارائه یک تجربه کاربری رضایت بخش، توسعه دهندگان اتریوم شروع به حرکت به سمت بلاک چین های رقیب کرده اند که از این مهاجرت برنامه سرمایه گذاری کرده اند تا دسترسی خود را گسترش دهند و سرمایه بازار خود را افزایش دهند.

بلاک چین هایی مانند Solana، Binance Smart Chain و Avalanche در طول سال 2021 افزایش قابل توجهی داشته اند و خود را به عنوان جایگزین های کارآمدتر برای اتریوم و ارتقاء آن به Proof of Stake که هنوز کاملاً وجود ندارد، تثبیت کرده اند.

به گفته نیکلاس مرتن، خالق کانال یوتیوب DataDash، مزیت اتریوم به عنوان بلاک چین مورد استفاده همه در حال از دست دادن جایگاه خود با گذشت زمان است. مرتن در یک تاپیک توییتری توضیح می‌دهد که استدلال‌ها به نفع اتریوم ممکن است در طول زمان پایدار نمانند. او معتقد است که در نهایت، L2s (راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری ساخته شده بر روی بلاک چین اصلی) غیرعملی هستند و انگیزه کمی برای پذیرش ایجاد می‌کنند. 4.) L1 باید بسیار ارزان تر باشد و پتانسیل کاهش هزینه جمع‌آوری‌ها (L2) تا زمانی که کاربران بیشتری از L1 به L2 حرکت نکنند، نمی‌توانند به طور کامل محقق شوند. ما به بازیگران اصلی در این فضا نیاز داریم تا از هزینه پل زدن برای کاربران فعلی و برنامه های پاداش برای LP هایی که به L2 و غیره نقل مکان می کنند حمایت کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.