کارمزد تراکنش های بیت کوین امسال بیش از 50 درصد کاهش یافته است

neda
1 سال قبل
بیت کوین

طبق داده‌های YCharts، میانگین کارمزد تراکنش بیت‌کوین از 4.40 دلار به 1.80 دلار در سال جاری کاهش یافته است که کاهش 57.97 درصدی را نشان می‌دهد. این افزایش ممکن است به عوامل مختلفی نسبت داده شود.

یکی از دلایل،گسترش سریع شبکه لایتنینگ بیت کوین، که در آن تراکنش ها خارج از بلاک چین است، ممکن است یک کاتالیزور بوده باشد. یعنی شبکه بیت کوین برای هر تراکنش کارمزدی دریافت می کند ، سپس این پرداخت بین ماینرها تقسیم می شود. زمانی که شبکه پر ازدحام است و تقاضا برای پردازش تراکنش بسیار بیشتر از عرضه ماینرها است، کاربران اغلب هزینه بیشتری می پردازند.

در 21 آوریل، میانگین کارمزد تراکنش در شبکه بیت کوین به بالاترین حد تاریخ 62.8 دلار در هر تراکنش رسید، زیرا قطع ماینرها در چین تولید بلوک را زمانی که تقاضا برای بیت کوین قوی بود کاهش داد. کاهش هزینه ها ممکن است به این دلیل باشد که ماینرهای بیت کوین کمتر شک کرده اند و علاقه خود را به پردازش تراکنش ها از دست نمی دهند. وقتی این اتفاق می‌افتد، دشواری استخراج، که میزان دشواری اعتبارسنجی یک تراکنش بیت‌کوین را اندازه‌گیری می‌کند، کاهش می‌یابد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.