بانک مرکزی اندونزی برای اطمینان از اینکه ن"/>

کارمندان بانک مرکزی اندونزی در حال اجرای ممنوعیت پرداخت رمزگذاری

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
بانک مرکزی اندونزی برای اطمینان از اینکه نهادهای مالی محلی در این کشور از ممنوعیت پرداخت رمزنگاری در این کشور سرپیچی نمی کنند ، ناظران خود را به این کشور می فرستد.

رئیس بانک مرکزی اندونزی ، پری وارجیو ، سرپرستان رسمی را برای اجرای ممنوعیت موسسات مالی کشور با استفاده از دارایی های رمزنگاری شده به عنوان وسیله پرداخت ، بسیج می کند.
در طی یک سمینار مجازی در روز سه شنبه ، 15 ژوئن ، وارجیو بار دیگر تأکید کرد که شرکت های مالی محلی و پرداخت های ارائه شده از استفاده از ارز رمزنگاری شده برای تسویه پرداخت یا به عنوان ابزاری که در سایر خدمات مالی استفاده می شود ، منع شده اند.
رئیس کل بانک مرکزی تأکید کرد که دارایی های رمزنگاری “طبق قانون اساسی ، قانون بانک اندونزی و قانون ارز” ابزار پرداخت مشروع نیستند “، خاطرنشان کرد: ناظران میدانی برای اطمینان از پایبندی نهادهای مالی محلی به این سیاست اعزام می شوند.
بانک اندونزی در اواخر سال 2017 ممنوعیت استفاده از رمزنگاری برای پرداختها را به موسسات مالی منع کرد ، زیرا بانک مرکزی از پردازنده های پرداخت برای استفاده از ارز رمزپایه برای تسویه معاملات سال قبل جلوگیری کرد.

با وجود ممنوعیت رمزنگاری بانک مرکزی برای پرداخت و هشدارهای ابتدایی 2018 آن در برابر ارز مجازی ، آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی اندونزی مقرراتی را در فوریه 2019 صادر کرد که ارزهای رمزپایه را به عنوان کالاهای سوداگرانه مشروعیت می بخشد و زمینه معاملات مشتقات ارز رمزپایه را در بورس های محلی فراهم می کند.
این دستورالعمل ها یک چارچوب قانونی برای “معاملات دارایی های رمزنگاری شده به عنوان کالاهایی که می توانند موضوع قراردادهای آتی و سایر قراردادهای مشتقه مورد معامله در بورس اوراق بهادار قرار بگیرند” فراهم کرد. اخطار Warjiyo با تأکید بر این ممنوعیت تنها چند هفته پس از اعلام کار بانک اندونزی بر روی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) اعلام شد.
CBDC در تاریخ 25 مه اعلام شد ، در حالیکه بانک اندونزی اشاره کرد استفاده از پرداخت های دیجیتال از آوریل 60.3٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است ، ارزش کل تسویه حساب 46٪ افزایش یافته و 217.4 میلیارد دلار برآورد شده است.
در تاریخ 30 مه ، بانک مرکزی جزئیات بیشتری از CBDC را از طریق اینستاگرام ارائه داد و بیان کرد که ارز دیجیتال مورد حمایت دولت با سیاست ابتکار دیجیتالی سازی خود همسو است و اهداف کلی پولی خود را پیش می برد.
براساس بانک تسویه حساب های بین المللی ، انتظار می رود بانک های مرکزی که 20٪ از جمعیت جهان را نشان می دهند ، طی سه سال آینده CBDC را راه اندازی کنند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.