کاهش دو رقمی بیت کوین و اتریوم در هفته گذشته با کاهش 300 میلیارد دلاری بازار کریپتو همراه بود

neda
1 سال قبل
بیت کوین

هفته ای بود که گاوهای کریپتو را فراموش کردیم زیرا اکثر سکه های برتر متحمل ضررهای سنگینی شدند و ارزش کل بازار 300 میلیارد دلار در هفت روز گذشته کاهش یافت.

بیت کوین، قدیمی ترین و بزرگترین ارز دیجیتال جهان، پس از ناتوانی در برآورده کردن انتظارات برای افزایش قیمت جدید، در طول روز 2.8 درصد و در هفته گذشته 12.4 درصد کاهش یافت. بنابراین به احتمال زیاد این فقط اصلاحی برای از بین بردن دست های ضعیف است، که خوب است زیرا کف قیمت را تقویت می کند و فشار فروش را در حرکت های کوچکتر به سمت بالا کاهش می دهد.

کمتر از یک هفته پس از رسیدن به بالاترین رقم تاریخ 69044 دلار، بیت کوین در 16 نوامبر به زیر 60000 دلار سقوط کرد و روز بعد به کمترین قیمت ماهانه حدود 55500 دلار رسید. یکی از دلایل احتمالی این فروش گسترده، خبر امضای جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، لایحه زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری در روز دوشنبه بود. این لایحه شامل الزامات گزارش مالیاتی جدید برای برخی نهادهای مرتبط با رمزنگاری است که اکنون در قانون جدید به عنوان “کارگزار” تعریف شده اند.

علیرغم دفاع از سطح حمایت روانی 55000 دلاری و رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، ایجاد «شهر بیت کوین» در شرق کشور را اعلام کرد، این ارز دیجیتال معیار نتوانست به عقب بازگردد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.