کاهش ۴ درصدی ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

neda
1 سال قبل
پولکادوت

بازار ارزهای پولکادات،دوج کوین ، بایننس و کاردانو طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۴ الی ۹ درصد کاهش داشت.

 بر اساس گزارش CoinGecko ، کل ارزش بازار رمزنگاری نسبت به دیروز حدود 90 میلیارد دلار (4 درصد) کاهش یافته است. بقیه 10 مورد برتر نیز به رنگ قرمز هستند و این نشان می دهد که حرکت بازار را نمی توان از طریق چند سکه یا توکن به پیشرفت خاصی متصل کرد. در عوض ،اکثر ارزهای برتر در ماه گذشته از افزایش دو رقمی در ماه گذشته برخوردار شده اند.

کاردانو میخواهد قراردادهای هوشمند خود را در 12 سپتامبر افزایش دهد و قیمت آن را از 25 جولای 121 درصد افزایش دهد. Dogecoin در ماه گذشته نزدیک به 50 درصد افزایش یافته است ، زیرا گفته می شود که بنیاد Dogecoin گروه را دوباره با هم جمع کرده است( با کمک ویتالیک بوترین و ایلان ماسک مشاور جارد بیرچال). 

سولانا با ارائه برنامه های DeFi ، برنامه های مالی غیر متمرکز که واسطه ها را برای معاملات مانند وام و مبادله دارایی قطع می کند ، در حال موفقیت است. بیش از 2 میلیارد دلار بودجه در حال حاضر از طریق پروتکل های Solana DeFi در گردش است و توکن SOL در این هفته به بالاترین حد خود (80 دلار) رسید.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.