کتی وود پیشبینی میکند که بیت کوین می تواند تقریبا 10 برابر قیمت فعلی افزایش یابد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

کتی وود ، بنیانگذار ARK Invest می گوید اگر سرمایه گذاران نهادی از ارز رمزنگاری شده استقبال کنند ، بیت کوین (BTC) می تواند به ۵۰۰هزار دلار برسد. بیت کوین در حال حاضر با 57327 دلار معامله می شود ، اما طبق گزارش Financial Review ، وود می گوید که اگر موسسات فقط 5 درصد از سرمایه گذاری خود را به بیت کوین اختصاص دهند ، قیمت آن تقریباً 10 برابر افزایش می یابد.

وود به کنفرانس انجمن های CFA of Australasia می گوید ، “من دو دوره را در زندگی سرمایه گذاری خود دیده ام که در آن کلاسهای دارایی جدید در حال حرکت به سبد سهام نهادها بودند.

اگر موسسات در سراسر جهان پنج درصد از کیف پول خود را به بیت کوین اختصاص دهند ، این تخصیص به تنهایی تقریباً 500000 دلار به قیمت بیت کوین می افزاید. “

وود می گوید که این برآورد بر شرکت های بزرگی که قبلاً در زمینه ارزهای دیجیتال مانند Square ، MicroStrategy و Tesla صعود کرده اند ، تأثیر نمی گذارد و بیت کوین بیشتری را به ترازنامه آنها اضافه می کند.

اظهارات وود به دنبال درخواست اخیر SKE ARK برای تأیید صندوق معاملاتی آتی بیت کوین (ETF) است. این برنامه می گوید که این صندوق در قراردادهای آتی بیت کوین قابل مبادله که به دلار آمریکا در بورس تجاری شیکاگو (CME) تسویه می شود ، سرمایه گذاری می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.