کره جنوبی در تلاش است تجارت متقابل مبادلات رمزنگاری را ممنوع کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

صرافی های رمزنگاری کره جنوبی تحت پیشنهادی جدید در حال ناله هستند که از تبدیل کارمزد معاملات به ارز فیات جلوگیری می کند.

کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی اقدام به ممنوعیت تجارت متقابل در مبادلات رمزنگاری در این کشور کرده است.
این اقدام بخشی از اصلاحات قانون کشور در مورد گزارشگری و استفاده از برخی اطلاعات معاملات مالی است.
تجارت متقابل ، روشی غیرقانونی در بسیاری از حوزه های قضایی ، شامل جبران سفارشات خرید و فروش برای دارایی مشابه (با همان قیمت) بدون ثبت معامله در دفترچه سفارش است.
با این حال ، مطابق گزارش رسانه محلی نیوزیس ، اپراتورهای مبادله در کره جنوبی با ابراز تأسف از ممنوعیت برنامه ریزی شده اظهار داشتند که این اقدام باعث ایجاد اختلالات قابل توجهی در عملیات قبلاً پرتنش آنها خواهد شد.
به گفته برخی اپراتورهای مبادله رمزنگاری کره جنوبی ، این اقدام برنامه ریزی شده می تواند جریان وجوه را به سیستم عامل آنها خفه کند.
گزارش شده است که صرافی ها در کره جنوبی تجارت را انجام می دهند تا بتوانند هزینه های دریافت شده در رمزنگاری را به وون کره ای تبدیل کنند.
در اظهار نظر درباره این روش ، یک مقام صنعت به Newsis گفت: “برای تبدیل ارز رمزنگاری شده دریافت شده به عنوان هزینه به KRW ، شما چاره ای ندارید که ارز رمزنگاری شده را در محل کار خود بفروشید.”

ممنوعیت تجارت متقابل از نظر تئوری باعث می شود سیستم عامل ها نتوانند این هزینه ها را از رمز ارز به ارز فیات منتقل کنند.
در واقع ، ممنوعیت برنامه ریزی شده می تواند به معنای تجارت اجباری کمیسیون صفر باشد و درآمدی که از هزینه های معاملات کسب می شد را حذف کند.
به گفته این منبع ناشناس ، صرافی های رمزنگاری کره جنوبی مجبور به ایجاد تجارت جدید برای تبدیل هزینه های معاملات به ارز فیات خواهند شد.
با این حال ، چنین اقدامی با هزینه های قابل توجهی همراه خواهد بود زیرا سیاست های ضد پولشویی این کشور ، چنین فعالیتی را گران می کند.
این اقدام علاوه بر تأثیر بر درآمد ارز ، می تواند چالش های قابل توجهی را برای پرداخت مالیات ایجاد کند.
در واقع ، مالیات بازپرداخت از کارمزد معاملات ارزی گرفته می شود ، این بدان معناست که سیستم عامل ها باید راهی برای تبدیل هزینه دریافتی در رمزنگاری به وون پیدا کنند ، زیرا مالیات را نمی توان با ارز رمزپایه در کره جنوبی پرداخت کرد.
به عنوان معیار توقف فاصله ، مبادلات رمزنگاری در کره جنوبی ممکن است مجبور شوند از هزینه های دریافتی با ارز رمزپایه به عنوان وثیقه برای دریافت وام برای پرداخت مالیات های بازپرداخت استفاده کنند.
در همین حال ، FSC از انتقادات ناشی از مبادلات ، مبنی بر اینکه تجارت متقابل “تعارض منافع” است ، دلسرد نمی شود.
طبق FSC ، اپراتورهای صرافی به اطلاعات داخلی دسترسی دارند و اجازه دادن به آنها برای تجارت با مشتری می تواند منجر به دستکاری قیمت شود.
در مورد چگونگی رسیدگی صرافی ها به هزینه های جمع آوری شده در رمزنگاری ، کمیسیون اظهار داشت: “چه بخواهید ارز رمزنگاری شده را به دارایی دیگری تغییر دهید (یا غیر از وون) و چه ارز رمزنگاری شده را نگه دارید ، باید خودتان راه حلی پیدا کنید.” همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، FSC اخیراً جلسه ای با 20 مبادله رمزنگاری در کشور برگزار کرده است.
در این نشست ، چندین سیستم عامل کوچک و متوسط ​​کمیسیون را در مورد دشواری های انجام شده در عملیات خود مأیوس کردند.
به غیر از ممنوعیت تجارت متقابل ، در اصلاحات ورودی همچنین صرافی هایی موظف خواهند بود که حداقل 70٪ از سپرده های مشتری را در کیف پول های سرد نگه دارند.
گزارش شده است که این بخش بخشی از اقدامات متقابل علیه هک مبادله رمزنگاری است ، با FSC قصد دارد حملات قبلی را کشف کند تا درگیری بالقوه خودی را کشف کند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.