کریپتو زیر درخت کریسمس؟ یک نظرسنجی اخیر نشان داد که کاربران رمزارز استرالیایی قصد خرید هدایای ارز دیجیتال در این فصل را دارند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بیش از یک چهارم کاربران استرالیایی کریپتو که در ماه اکتبر مورد بررسی قرار گرفتند، قصد دارند از دارایی های دیجیتالی به عنوان بخشی از هدایای کریسمس خود در این فصل استفاده کنند.

در نظرسنجی ارائه‌دهنده خدمات و کیف پول ارزهای دیجیتال Crypto.com از 2020 استرالیایی 18 تا 59 ساله نظرسنجی شد. از بین کسانی که در 12 ماه گذشته از رمزنگاری استفاده کرده بودند، 26٪ پاسخ دادند که در نظر دارند مقداری را برای کریسمس هدیه بدهند یا هدایایی مربوط به رمزنگاری بخرند. بیش از نیمی یا 53 درصد از کسانی که قصد خرید هدایای رمزنگاری دارند، گفتند که در کریسمس امسال خرید دارایی‌های رمزنگاری مانند بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) را برای عزیزانشان در نظر خواهند گرفت.

این نظرسنجی نشان داد که کالاهای رمزنگاری مانند جوراب‌های مضمون یا هودی ممکن است هدایای محبوب در این فصل تعطیلات باشند، زیرا 43 درصد از کسانی که قصد خرید هدایای ارز دیجیتال را داشتند، گفتند که به دنبال این اقلام هستند. حدود 42 درصد گفتند که به خرید کوپن سکه فکر می کنند و 35 درصد به خرید کتاب های رمزنگاری شده فکر می کنند. حدود یک سوم از افراد مورد بررسی گفتند که در مورد هدیه دادن توکن های غیر قابل تعویض (NFT) فکر می کنند.

جاستین الشیخ 18 ساله از ملبورن که اخیراً از دبیرستان فارغ التحصیل شده است، قصد دارد امسال ارز دیجیتال را هدیه دهد. او به کوین تلگراف گفت که قصد دارد دوستانش را با یک کیف پول و مقدار کمی بیت کوین آشنا کند و به آن ها طریقه استفاده را یاد بدهد. او گفت:انبوهی از دوستان من در مورد کریپتو می شنوند و می گویند که می خواهند درگیر شوند اما نمی دانند چگونه شروع کنند. این یک ایده فعلی سرگرم کننده و متفکرانه است.

کارل موهان، مدیر کل آسیا و اقیانوسیه در Crypto.com، قبل از اینکه اضافه کرد که استرالیایی‌ها به تدریج استفاده از ارزهای دیجیتال را افزایش می‌دهند، اظهار داشت: «استرالیایی‌ها به وضوح علاقه زیادی به پذیرش ارزهای دیجیتال و ادغام استفاده از آنها در هزینه‌های روزانه دارند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.