کریگ رایت/ ساتوشی ناکاموتو؟ برنده دعوای چند میلیارد دلاری بیت کوین

neda
1 سال قبل
بیت کوین

کریگ رایت که خود را ساتوشی ناکاموتو معرفی می کند، به تازگی برنده یک دعوی بزرگ شد که در آن هیئت منصفه میامی به نفع او رای داد. او با خانواده شریک تجاری سابق خود با 1.1 میلیون بیت کوین به ارزش حدود 54 میلیارد دلار در معرض خطر قرار گرفت. این مقدار بیت کوین استخراج شده و نگهداری شده توسط ساتوشی بود که از آن زمان تاکنون ارزش آن چندین برابر شده است.

وکیل رایت به Law360 گفت که شاکیان برای نقض شراکت تجاری 600 میلیارد دلار به علاوه غرامت تنبیهی درخواست کردند، ادعایی که هیئت منصفه آن را رد کرد. با این حال، رایت باید 100 میلیون دلار به W&K Info Defense Research LLC، شرکتی که توسط رایت و شریک تجاری سابقش دیو کلیمن در سال 2011 تأسیس شد، بپردازد. تاجر استرالیایی باید خسارت جبرانی را برای تبدیل بپردازد. در این قضاوت، رایت به وب‌سایت حقوقی گفت که به‌طور باورنکردنی آسوده‌شده است و افزود، این اصلاً بد نیست. این اساساً به این معنی است که رایت حکم 100 میلیون دلاری را به چالش نمی کشد. در اینجا، شایان ذکر است که دفاع رایت این بود که کلیمن یک دوست بود و نه یک شریک تجاری. در مقابل، خانواده کلیمن ادعا کردند که او بخش مهمی از ایجاد بیت کوین بوده است و در سال 2018 از رایت شکایت کردند. رایت شهادت داد که کلیمن به پاکسازی گرامر کاغذ سفید بیت کوین حداکثر کمک را کرد. و از آنجایی که کلیمن یک کدنویس نبود، نمی‌توانست به کدهای بیت‌کوین و اشکال‌زدایی کمک کند. اینها اظهارات انتقادی هستند زیرا طبق گزارش ها، دادستان همچنین خواستار حقوق خاصی در مورد مالکیت معنوی است که باعث تولد بیت کوین شده است.

ترجمه اختصاصی از ساست pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.