کمیته سنای استرالیا اصلاحات مالیات بر رمزنگاری ، DAO و مجوزهای مبادله را پیشنهاد می کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

کمیته سنای استرالیا به عنوان یک مرکز فناوری و مالی (ATFC) به تازگی سومین و آخرین گزارش خود را در پارلمان ارائه کرده است که دارای 12 توصیه گسترده برای تنظیم صنعت دارایی های دیجیتالی و فناوری فین تک است.

این مجوزهای جدید برای مبادلات رمزنگاری ، قوانین جدید برای اداره سازمانهای مستقل غیرمتمرکز ، بازنگری مالیات بر سود سرمایه در DeFi و تخفیف مالیاتی برای استخراج کنندگان رمزنگاری با استفاده از انرژی تجدیدپذیر پیشنهاد می کند. به طور کلی ، این گزارش دریافت که نیاز به وضوح و اطمینان بیشتر مقررات وجود دارد در حالی که از خنثی سازی نوآوری با الزامات سنگین اجتناب می شود.

یک توصیه کلیدی ایجاد مجوز DCE Market جدید برای مبادلات ارزهای دیجیتال از جمله الزامات مربوط به ذخایر سرمایه و حسابرسی است. الزامات باید مقیاس پذیر باشند تا اپراتورهای کوچکتر از بازار خارج نشوند. قوانین مالیات بر عایدی سرمایه باید به روز شود تا وضوح بیشتری در مورد مالیات دارایی های رمزنگاری شده و سهام DeFi ایجاد شود.

این کمیته پیشنهاد کرد که برخلاف سیستم فعلی ، مالیات بر سود سرمایه تنها زمانی اعمال می شود که معاملات ارزهای رمزنگاری شده “به طور واقعی منجر به افزایش یا ضرر سرمایه قابل تعریف” شود.

این کمیته همچنین به خزانه داری توصیه کرد که سیاست های مربوط به قابلیت استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را بررسی کند و همچنین پیشنهاد تخفیف مالیاتی 10 درصدی را برای شرکت های معدن کریپتو که از انرژی های تجدیدپذیر استفاده می کنند ، ارائه دهد. یک توصیه برجسته در جهان ایجاد یک ساختار نظارتی جدید برای DAO ها است که به مالکیت غیر متمرکز جامعه و اداره یک پروتکل اشاره دارد. “DAO ها به وضوح در هیچ یک از ساختارهای شرکت های موجود در استرالیا قرار نمی گیرد … این عدم قطعیت قانونی مانع از ایجاد پروژه هایی با مقیاس قابل توجه در استرالیا می شود.”

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.