کمیسیونر CFTC میخواد از سمت خود استعفا دهد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

دوره 5 ساله کوئین تنز در آژانس CFTC در ابتدا قرار بود در آوریل 2020 به پایان برسد ، اما او دو بار خروج خود را تمدید کرد.

برایان کوئینتنز ، که به عنوان یکی از کمیسیونرهای کمیسیون معاملات آتی کالا یا CFTC خدمت کرده است ، ظاهراً قصد دارد در 31 اوت آژانس را ترک کند. بر اساس گزارش روز پنجشنبه وال استریت ژورنال ، انتظار می رود کویننتز پس از خروج از CFTC در اواخر این ماه ، به بخش خصوصی خود نقل مکان کند. او اشاره کرد که شغل آینده او می تواند شامل تمرکز بر “نوآوری ، به ویژه مربوط به ارزهای رمزنگاری شده و DeFi” باشد و قصد دارد به حمایت از فضای ارز دیجیتال ادامه دهد. کوین تنز برای اولین بار در مارس 2016 توسط باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا نامزد شد و سپس در مه 2017 توسط ترامپ دوباره نامزد شد.

دوره وی در CFTC قرار بود در آوریل 2020 به پایان برسد ، اما او در آن زمان اعلام کرد که “تا قبل از تایید جانشین من یا 31 اکتبر 2020” باقی خواهد ماند.

بسیاری در صنعت Quintenz را به عنوان یکی از صداهای برجسته طرفدار رمز ارز در CFTC می شناسند. او استدلال کرده است که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) باید توسط CFTC تنظیم شود ،نه کمیسیون بورس و اوراق بهادار !

او همچنین از ذی نفعان صنعت رمزنگاری خواست تا یک چارچوب نظارتی ایجاد کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.