کمیسیون معاملات آتی ۱۴ پلتفرم سرمایه گذاری ارز دیجیتال را به کلاهبرداری متهم کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) پس از اتهام گرفتن مبادله اصلی ارزهای رمزنگاری شده Kraken ، اکنون به دنبال سیستم عامل های تجاری است که ادعا می کند سرمایه گذاری های مرتبط با رمزنگاری را ارائه می دهد.

CFTC چهارشنبه اعلام کرد که “علیه 14 نهاد به دلیل عدم ثبت نام به عنوان بازرگانان کمیسیون آتی (FCM) یا ادعاهای نادرست و گمراه کننده مبنی بر داشتن ثبت CFTC و عضویت در انجمن ملی آینده (NFA) ، اتهاماتی را مطرح کرده است.”

اکثر 14 پلتفرم معاملاتی نشانه هایی از کلاهبرداری را نشان می دهند ، مانند استفاده از وب سایت های یکسان ، درخواست از کاربران برای پرداخت هزینه برای پیوستن به سیستم عامل ها قبل از شروع تجارت ، ادعای مقرر بودن و تضمین بازده هنگفت.

به عنوان مثال ، برخی از 14 وب سایت این پیام را نشان می دهند: “درآمد هنگفتی از سرمایه گذاری کسب کنید. با تیم حرفه ای معامله گران ما ، درآمد شما تضمین می شود. ”

ناظر مشتقات توضیح داد: دوازده مورد از شکایات ادعا می کنند که این نهادها با ارائه فرصت به عموم مردم برای خرید گزینه های دودویی بر اساس ارزش کالاها مانند ارزهای خارجی و ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین ، به عنوان FCM عمل می کنند. این سیستم عامل ها “مشتریان را تشویق می کند تا پول یا دارایی خود را به آنها منتقل کنند” ، اما هیچ یک از آنها به عنوان FCM ثبت نام نکرده اند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.