کوساما، کاردانو و پولکادات سه بلاک چین فعال انتخاب شدند

neda
1 سال قبل
پولکادوت

با توجه به لیست ارائه شده توسط CryptoDiffer، سه بلاک چین فعال در حال حاضر کوساما، پولکادات و کاردانو هستند، با بیش از 130 commit Github در 30 روز گذشته. 

فعالیت توسعه بر اساس تعداد تعهدات انجام شده توسط توسعه دهندگان مختلف در Github اندازه گیری می شود. کوساما به توسعه یافته ترین پروژه در صنعت تبدیل شده است،دلیل آن نیز کوساما یک محیط عمومی برای پولکادات است که برای آزمایش برنامه ها، بلاک چین های جدید و هر چیز دیگری قبل از انتشار آن در شبکه اصلی طراحی شده است.کوساما طراحی شده است تا به عنوان یک جعبه شنی برای توسعه دهندگانی که مایل به ایجاد چیزی برای شبکه اصلی پولکادات هستند، عمل کند، که باعث می شود تبدیل به فعال ترین بلاک چین در شبکه شود.

 در 30 روز گذشته، توسعه دهندگان کاردانو با توسعه سریع فناوری قراردادهای هوشمند برای آن و ایجاد چارچوبی برای برنامه های غیرمتمرکز که در بلاک چین ADA راه اندازی می شوند، چیزهای زیادی را به جدول کریپتو آورده اند.

معمولاً توسعه در مراحل اولیه بلافاصله روی قیمت سکه منعکس نمی شود. از این رو، ممکن است در آینده شاهد نتایج کار فعال در شبکه باشیم، اما در حال حاضر، کوساما و پولکادات در لیست برترین عملکردهای بازار باقی می مانند. از سوی دیگر، کاردانو در 50 روز گذشته در یک محدوده حرکت کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.