کیف پول راکوتن ژاپن هفته آینده معاملات XRP را از سر می گیرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

در حالی که Ripple Labs و XRP همچنان در ایالات متحده مورد بررسی قرار می گیرند ، سایر کشورها و آژانس ها ممکن است به زودی به این مورد خوشایندتر نگاه کنند. 

Rakuten Wallet ، که توسط یکی از پرتال های برجسته تجارت الکترونیک ژاپن اداره می شود ، به تازگی از سرگیری معاملات XRP در پلتفرم خود را اعلام کرده است. بازوی رمزنگاری شده Rakuten خدمات مربوط به XRP را در دسامبر سال گذشته به دلیل نگرانی های ناشی از شکایت SEC در ایالات متحده در آن زمان متوقف کرده بود ، این شرکت ادعا کرده بود که مطمئن نیست نقدینگی XRP تأمین شود. این نهاد همچنین در مورد ثبات قیمت XRP با توجه به نبرد قانونی مذکور نگرانی هایی را مطرح کرده بود.

با این حال ، Rakuten اکنون معامله حاشیه XRP را از 8 سپتامبر از سر می گیرد زیرا “تعیین کرده است که نقدینگی قابل اطمینان است و تحویل قیمت پایدار به مشتریان امکان پذیر است”. Rakuten برای اولین بار در بهار سال گذشته شروع به ارائه خدمات معاملات حاشیه ای کرد ، در حالی که رمز ارزها شامل Bitcoin ، Ether و Litecoin و XRP ارائه می شد. نقدینگی خروج و ثبات قیمت جنبه های مهمی است که باید در معامله دارایی با حاشیه مورد توجه قرار گیرد. اقدامات ناپایدار قیمت همراه با نقدشوندگی پایین می تواند ضررهای زیادی را برای کسانی که روی دارایی شرط بندی می کنند ، ایجاد کند.


Rakuten هنگامی که صحبت از ارائه خدمات و خدمات رمزنگاری در ژاپن می شود ، رهبر بازار است. Rakuten Trade همچنین در کشورهایی مانند هنگ کنگ ، استرالیا و مالزی بزرگ است. بنابراین ، این حرکت خبرهای خوبی را برای بخش عظیمی از جامعه XRP به ارمغان می آورد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.