گروه بیت المللی بانکداری سوئیس، BBVA, اتریوم را به خدمات نگهداری و‌معاملات ارز دیجیتال خود اضافه کرد

neda
1 سال قبل
اتریوم

BBVA سوئیس خدمات رمزنگاری را با افزودن اتریوم گسترش می دهد. این غول مالی اولین بانک سنتی در اروپا است که اتریوم را در خدمات خود گنجانده است.

BBVA سوئیس، بخش سوئیسی ارائه‌دهنده خدمات مالی چندملیتی اسپانیایی BBVA، امروز از اضافه شدن اتریوم (ETH) به خدمات نگهداری و معاملات ارزهای دیجیتال خود خبر داد. مشتریان بانکداری خصوصی BBVA سوئیس می توانند بیت کوین و اتریوم را بر روی پلت فرم آن مدیریت کنند. علاوه بر این، مشتریانی که دارای حساب کاربری New Gen هستند می‌توانند به بیت کوین و اتریوم دسترسی داشته باشند. اتریوم و بیت کوین در برنامه BBVA همراه با سایر سرمایه گذاری های سنتی در دسترس هستند.

به گفته BBVA سوئیس، این اولین بانک سنتی در اروپا است که اتریوم را در خدمات خود گنجانده است. در ژوئن 2021، BBVA سوئیس خدمات تجارت بیت کوین را برای همه مشتریان بانکداری خصوصی باز کرد. از آن زمان، این شرکت شاهد افزایش قابل توجهی در علاقه مشتریان خود بوده است. با اضافه شدن اتریوم، ارائه‌دهنده خدمات مالی قصد دارد تقاضای فزاینده برای ارائه‌های متنوع ارزهای دیجیتال را برآورده کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.