گرینجید قصد دارد عملیات استخراج را به کارولینای جنوبی گسترش دهد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

طبق گفته شرکت استخراج معاملات رمزنگاری ، تأسیسات کارولینای جنوبی قادر به جذب 80 مگاوات نیرو است که دو سوم آن از منابع صفر انرژی کربن تولید می شود.

شرکت استخراج بیت کوین Greenidge Generation اعلام کرد که از سال جاری در کارولینای جنوبی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
در اطلاعیه روز جمعه ، گرینجید گفت که این کارخانه در یک مرکز استخراج رمزنگاری خنثی کربن در شهر اسپارتانبورگ فعالیت خواهد کرد.
این شرکت گفت که قرارداد اجاره نامه 10 ساله را در محل چاپخانه LSC Communications در حومه شهر کارولینای جنوبی امضا کرده است ، جایی که قصد دارد استخراج رمزنگاری را “در اواخر سال 2021 یا اوایل 2022” آغاز کند.
به گفته گرینيج ، اين مكان قادر به جذب 80 مگاوات (مگاوات) توان است كه دو سوم آن از منابع كربن صفر از جمله انرژي هسته اي توليد مي شود.
مدیر عامل Greenidge ، جف کیرت گفت که این گامی به سوی ایجاد “استخراج بیت کوین سازگار با محیط زیست” در ایالات متحده است.
این شرکت در حال حاضر دارای یک نیروگاه برای فعالیتهای خود در نیویورک است ، که قصد دارد تا سال 2022 به 85 مگاوات افزایش دهد.
با این وجود ، علیرغم اینکه گرینیدج اعلام کرد قصد دارد یک رهبر در “تولید برق و ارزهای رمزنگاری شده” به ظاهر سبز باشد ، گروه Seneca Lake Guardian ادعا كرد كه گرینيج فقط از استفاده از زغال سنگ در عملیات استخراج خود به گاز طبیعی تولید شده از فركنینگ روی آورده است.

در حالی که Greenidge به دنبال استخراج معدن به کارولینای جنوبی است ، گفته می شود بسیاری از شرکت ها که از سرکوب نظارتی در چین فرار کرده اند برای ایجاد فعالیت خود به تگزاس روی آورده اند.
شرکت معدن Crypto Blockware روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال گسترش فعالیت های خود در کنتاکی است که کمترین هزینه انرژی صنعتی را در ایالات متحده دارد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.