بلفورت اخیراً در توییتی ادعا می‌کند که دارای مبلغ شش رقمی در این ا"/>

جردن بلفورت “گرگ وال استریت” فکر می کند که قیمت XRP می تواند به 10 دلار برسد

neda
1 سال قبل
ترون

جردن بلفورت، دلال سابق سهام که رفتار متقلبانه و سبک زندگی ظالمانه‌اش توسط لئوناردو دی کاپریو در فیلم “گرگ وال استریت” جذاب شده بود، یکی از حامیان XRP است.

بلفورت اخیراً در توییتی ادعا می‌کند که دارای مبلغ شش رقمی در این ارز دیجیتال بحث‌برانگیز است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادعا می‌کند که یک اوراق بهادار ثبت نشده است. این کارآفرین آمریکایی پیش بینی می کند که قیمت XRP می تواند به 10 دلار برسد.

در چنین حالتی، ارزش بازار آن باید نزدیک به 500 میلیارد دلار باشد. اعضای جامعه XRP از تایید وی دوری نکردند و از بلفورت به ارتش خود استقبال کردند. پس از محکوم کردن بیت کوین به عنوان یک “کلاهبرداری” در سال 2018، “گرگ وال استریت” واقعی از آن زمان به یک مشوق ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. اخیراً مجرم مجرم مجذوب توکن های غیرقابل تعویض شده است. ارز دیجیتال XRP یکی از معدود سکه هایی است که در طول این چرخه موفق به چاپ رکورد جدید نشده است. قیمت آن همچنان نسبت به اوج 3.40 دلاری که در 7 ژانویه 2018 ثبت شده بود، 68 درصد کاهش دارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.