گزارش ها حاکی از آن است که دولت هند در نظر دارد تا ارز دیجیتال را به عنوان یک کالا تنظیم کند

neda
1 سال قبل
دسته‌بندی نشده

مقامات وزارت دارایی هند گفتند که هر قانون احتمالی در مورد ارزهای رمزنگاری شده احتمالاً در زمانی است که دولت بودجه اتحادیه هند را در ماه فوریه ارائه کند. دولت هند ممکن است به دنبال ایجاد یک چارچوب قانونی برای رمزارزها در اوایل فوریه بر اساس ارزهای دیجیتال به عنوان یک “دارایی” باشد.

بر اساس گزارشی در 26 اکتبر از رسانه هندی Business Today، مقامات وزارت دارایی این کشور گفتند که چارچوب قانونی بالقوه ارزهای دیجیتال را بیشتر به کالاها نزدیکتر می کند تا ارزها. اگر این قانون به نتیجه برسد، رویکردی متفاوت نسبت به ممنوعیت کامل دارایی های دیجیتال در کشور است که برخی از قانونگذاران هندی در نظر دارند.

آنها افزودند که با بانک رزرو هند یا RBI درگیر هستند تا جزئیات چارچوب قانونی ارز دیجیتال را بررسی کنند. برچسب زدن ارز دیجیتال به‌عنوان «دارایی» طبق قوانین هند احتمالاً پیامدهای مالیاتی برای سرمایه‌گذاران خرد و صرافی‌ها در این کشور خواهد داشت. طبق گزارش‌ها، وزارت مالیات هند در حال بررسی مالیات بر درآمدهای ارزهای دیجیتال از طریق معاملات و مبادلات بود، اما ظاهراً هیچ تصمیمی از سوی هیچ‌کس در دولت در زمان انتشار این خبر گرفته نشده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.