گمرک ترکیه بیش از 500 سکو استخراج بیت کوین قاچاق را ضبط کرد

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بزرگترین سقوط ترکیه علیه قاچاقچیان استخراج رمزنگاری منجر به توقیف معدنچیان غیرقانونی Bitcoin ASIC به ارزش 600000 دلار و بازداشت چهار مظنون شد.

مجریان گمرک ترکیه یک عملیات قاچاق غیرقانونی را در آنچه که گفته می شود یک رکورد ضد تجهیزات استخراج غیرقانونی بیت کوین (BTC) در این کشور است ، ضبط کردند.
تیم های مبارزه با قاچاق کالا و ارز ترکیه در اوایل هفته جاری به یك انبار در Karabağlar ، ازمیر یورش بردند و در آنجا 501 سكو استخراج بیت کوین ASIC را یافتند.
اجرای گمرک ارزش تخمینی تجهیزات کشف و ضبط شده را 5 میلیون لیره ترکیه یا 600000 دلار اعلام کرد.
در ادامه تحقیقات چهار مظنون بازداشت شدند.
گزارش ها ادعا می کنند که اجرای قانون در حال انجام یک عملیات فعال دیگر در استانبول ، بزرگترین شهر و یک ایستگاه بازرسی بزرگ گمرک در ترکیه است.
مدارهای مجتمع مخصوص برنامه یا ASIC ، محبوب ترین راه برای استخراج بیت کوین است ، اما همچنین به دلیل استفاده زیاد از برق ، مسئله ای کاملاً مشهور که باعث شده ایلان ماسک تصمیم خود را برای پذیرش پرداخت بیت کوین برای تسلا عقب بکشد.
ترکیه که زمانی به عنوان یک کشور رمزنگار دوست شناخته می شد ، اخیراً نظارت خود را بر کلاهبرداری و معاملات رمزنگاری افزایش داده است.
ماه گذشته ، تبادل رمزنگاری ترکیه Thodex با بیش از 150 میلیون دلار مفقود شدن فعالیت خود را متوقف کرد ، و هزاران کاربر را قادر به دسترسی به منابع مالی خود نکردند.
اندکی پس از آنکه پلیس ترکیه 62 مظنون را در تحقیقات Thodex بازداشت کرد ، یک صرافی محلی دیگر به نام Vebitcoin به همین روش تعطیل شد.
اخیراً ، وزیر خزانه داری و دارایی ترکیه ، لوتفی الوان اعلام كرد كه هیئت رسیدگی به جرایم مالی ، یا ماساك ، اختیار كامل در حسابرسی و نظارت بر مبادلات رمزنگاری را دارد.
به عنوان اقدامی متقابل برای کلاهبرداری و قاچاق غیرقانونی پول ، اکنون هر مبادله رمزنگاری با حضور در ترکیه موظف است که معاملات رمزگذاری بیش از 10 هزار لیره ترکیه (1200 دلار) را به ماساک اطلاع دهد.
متخصصان بلاکچین و رمزنگاری محلی توافق دارند که ترکیه برای جلوگیری از تقلب در اکوسیستم به یک چارچوب نظارتی روشن نیاز دارد.

ترجمه احتصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.