گنسلر می گوید SEC نمی تواند ارز دیجیتال را ممنوع کند و نخواهد کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

گری گنسلر ، رئیس SEC ایالات متحده ، اظهار داشت که تنظیم کننده هیچ برنامه ای برای ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده ندارد.

گنسلر اظهار داشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هیچ برنامه ای برای ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده در طی یک ویدئو کنفرانس با اعضای کنگره که امروز برگزار شد ، ندارد. 

اظهارات وی در پاسخ به عضو نماینده تد باد ، که مشاهده کرد چین از سال 2013 در “مسیر جنگ” علیه ارزهای رمزنگاری شده است ، انجام شد.

تدباد ،توجه خود را به ممنوعیت معاملات رمزنگاری شده توسط این کشور در ماه گذشته جلب کرد. 

گنسلر اظهار داشت که رویکرد ایالات متحده با چین متفاوت است. 

گنسلر در مورد وظایف خود SEC گفت: “موضوع این است که چگونه حوزه [رمز ارز] را در حمایت سرمایه گذاران و مصرف کنندگان بدست می آوریم.” وی همچنین خاطرنشان کرد که سایر ادارات با مسائل مربوط به مبارزه با پولشویی ، رعایت مالیات و مسائل ثبات مالی روبرو هستند.

وی در ادامه افزود که محدود کردن ارزهای رمزنگاری شده برای ایجاد راه برای یک ارز دیجیتال تحت حمایت دولت “به عهده کنگره است”. 

او توضیح داد که SEC فقط می تواند با اختیاراتی که به آن داده شده است کار کند.

 SEC ایالات متحده در طول تاریخ ارزهای رمزنگاری شده ای را که می توانند به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند ، تنظیم کرده است ، مقوله ای که بیشتر شامل توکن های جدیدی است که توسط شرکت ها به عنوان بخشی از ICO یا سایر پیشنهادات به فروش می رسند.

 SEC این دارایی ها را برای سرمایه گذاران پر خطر می داند. به این ترتیب ، SEC علاقه چندانی به تنظیم ارزهای رمزنگاری شده قدیمی بدون فروش اولیه مانند بیت کوین ندارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.