گوگل یک میلیارد دلار در گروه CME پلتفرم فیوچرز بیت کوین سرمایه گذاری می کند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، گوگل یک میلیارد دلار به گروه CME داده است(اولین پلتفرمی که قراردادهای آتی بیت کوین را همراه با CBOE در دسامبر 2017 راه اندازی کرد).

همراه با سرمایه گذاری، شرط این بود که CME سیستم تجاری اصلی خود را به Google Cloud منتقل کند. CME با بازارهایی کار می کند که هر روز تریلیون ها دلار در معاملات در گردش هستند. شراکت این شرکت‌ها باعث می‌شود که CME به سرعت مشتریان جدید را جذب کند، عملیات‌ها را به‌طور یکپارچه انجام دهد و ابزارهای تجاری جدید بر اساس فناوری Google بسازد.

دومی شامل نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که ریسک های بازار را رصد می کند. ارزش بازار گروه CME تقریباً 80 میلیارد دلار است و این پلتفرم با ارزش ترین اپراتور مبادله است. این وضعیت اخیراً پس از از دست رفتن آن توسط هنگ کنگ Exchanges & Clearing Ltd. CME در بازارهای مختلف، از جمله نفت خام، طلا و معاملات آتی بیت کوین و ETH به CME اعطا شد. Google Cloud چهارمین ارائه دهنده بزرگ خدمات ابری است.

در سال 2020، طبق داده‌های شرکت گارتنر، 6.1 درصد از درآمد را در زیرساخت‌های ابری در سراسر جهان دریافت کرد. بزرگترین بازیگر در این بازار آمازون است، با 40 درصد سهم بازار در سال 2020، پس از آن مایکروسافت و گروه علی‌بابا قرار دارند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.