یکی از بنیانگذاران سولانا میگوید، بخش NFT پتانسیل رشد نمایی دارد

neda
1 سال قبل
NFT

آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران سولانا (SOL) فکر می‌کند که یکی از بخش‌های نوظهور کریپتو زیربنای آینده شبکه‌های اجتماعی خواهد بود.

یاکوونکو در مصاحبه‌ای جدید با Markets Insider استدلال می‌کند که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) مزایای بالقوه‌ای را ارائه می‌کنند که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی سنتی فاقد آن هستند. او گفت:«من فکر می‌کنم اینها شروع اولیه شبکه‌های اجتماعی وب واقعی هستند که برای کسب درآمد و برای عملکرد به Google یا فیس‌بوک متکی نیستند… آنها صرفاً این جوامع دیجیتالی هستند که می توانند بدون نیاز به هیچ یک از این بازارهای سمی خارجی، از محتوای خود کسب درآمد کنند. سولانا، یک رقیب اتریوم (ETH)، در حال حاضر چهارمین بلاک چین محبوب همه دوران ها از نظر حجم فروش NFT است، با توجه به جمع آوری داده ها CryptoSlam، با بیش از 752.4 میلیون دلار فروش مادام العمر.

اتریوم با بیش از 10.89 میلیارد دلار حجم فروش مادام العمر، در صدر فهرست قرار دارد. Ronin، یک زنجیره جانبی که برای بازی Axie Infinity (AXS) ساخته شده است، با بیش از 3.67 میلیارد دلار در رتبه دوم قرار دارد. ارائه دهنده داده های تجاری Statista نشان می دهد که امسال، کاربران NFT از حدود 46هزار در ژانویه به بیش از 500 هزار در نوامبر افزایش یافته است. یاکوونکو می‌گوید که بخش نوپای کریپتو در نهایت 100 میلیون کاربر جذب می‌کند.

«من واقعاً از دیدن یک جامعه NFT هیجان زده هستم – 10000 نفر به 100000 و سپس یک میلیون و سپس 100 میلیون – این باور نکردنی است، وقتی 100 میلیون نفر وجود دارند که همه در یک جامعه هستند که توسط این محتوای دیجیتالی هدایت می شود، چگونه به نظر می رسد؟.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.