در ماه نوامبر، پس از ثبت سودهای شگفت انگیز در اوایل سال جاری، کل سرمایه بازار کریپتو به 3 تریل"/>

یکی از بنیانگذاران ماینینگ Bitmain میگوید ارزش بازار ارزهای دیجیتال قرار است به ده ها تریلیون دلار برسد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

جیهان وو، یکی از بنیانگذاران میلیاردر غول ماینینگ Bitmain، به فوربس گفت که بازار ارز دیجیتال ممکن است به “ده ها تریلیون” برسد.

در ماه نوامبر، پس از ثبت سودهای شگفت انگیز در اوایل سال جاری، کل سرمایه بازار کریپتو به 3 تریلیون دلار رسید. در حال حاضر به دلیل اصلاح بازار، قیمت آن به 2.2 میلیارد دلار رسیده است و بیت کوین بیش از 40 درصد از این مبلغ را تشکیل می دهد. مایکل سایلر، مدیر عامل مایکرواستراتژی اخیرا پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین می تواند به 600000 دلار برسد.

در حالی که مخالفان تمایل دارند ارز دیجیتال را به عنوان یک بازی سوداگرانه رد کنند، وو متقاعد شده است که فناوری پشت آن نویدهای زیادی دارد. او می گوید که وایت پیپر بیت کوین ساتوشی ناکاموتو دنیای جدیدی از فرصت ها را باز کرد. وو همچنین صنعت مالی غیرمتمرکز را که در دو سال گذشته رشد خیره کننده ای را تجربه کرده است، “نفس گیر” توصیف کرد. این میلیاردر ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کند که ارزهای دیجیتال در نهایت توسط نهادهای مالی و نظارتی قدیمی مورد استقبال قرار خواهند گرفت: در نهایت، نهادهای مالی سنتی و تنظیم‌کننده‌ها از فناوری بلاک چین استقبال خواهند کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.