یکی از مقامات بانک مرکزی استرالیا معتقد است که میزان محبوبیت و پذیرش دوج کوین در استرالیا بیش از حد اغراق آمیز است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سکه‌های میم در سال 2021 توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند. اولین میم کوین، دوج کوین، به دلیل حمایت میلیاردر ایلان ماسک و هیاهوی جامعه آن، در بین سرمایه‌گذاران محبوب شد.

در ماه اکتبر، مطالعه پذیرش ارز دیجیتال Finder گزارش داد که دوج‌کوین چهارمین رمزارز محبوب استرالیا است. علاوه بر این، این مطالعه نشان داد که 4.1 درصد از جمعیت استرالیا دارای دوج کوین هستند.

در ایالات متحده، نرخ پذیرش دوج به 30.6٪ می رسد. با وجود قرار گرفتن در 10 ارز دیجیتال برتر، یکی از مقامات بانک مرکزی استرالیا معتقد است که میزان محبوبیت و پذیرش دوج کوین در استرالیا بیش از حد اغراق آمیز است. او اشاره کرد که دوج، «یک ارز دیجیتال که در اواخر سال 2013 به عنوان یک شوخی راه‌اندازی شد»، در ماه ژوئن به 88 میلیارد دلار رسید، اما امروز به 30.5 میلیارد دلار ارزش دارد.

دکتر ریچاردز، رئیس پرداخت‌ها در RBA، توضیح داد که چنین یافته‌هایی غیرقابل قبول هستند، زیرا نظرسنجی‌های آنلاین بخش‌های مهم جمعیت را از دست می‌دهند. او همچنین توضیح داد که این یافته‌ها می‌تواند اشتباه باشد زیرا افراد مسن، کسانی که در مناطق منطقه زندگی می‌کنند و کسانی که به طور منظم به اینترنت دسترسی ندارند را در نظر نمیگیرند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.