یک‌ شرکت املاک و‌مستغلات شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت کرده است

neda
8 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

با افزایش محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده و استقبال روزافزون، توسعه دهندگان املاک و مستغلات نسبت به پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت برای خانه هایی که می سازند بازتر هستند. آخرین موردی که در این زمینه به کار گرفته شده، “A Gig Harbor”، توسعه دهنده مستقر در واشنگتن است.

اواخر این ماه، توسعه دهنده شروع به استفاده از ارزهای رمزنگاری شده، از جمله دوج کوین، برای گزارش های املاک و مستغلات rismedia.com خواهد کرد. در یک انتشار خبری اخیر، شرکت توسعه سفارشی Harbor اعلام کرد که از ژانویه، ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت برای زمین های فهرست شده، زمین های توسعه یافته، خانه های خانوادگی، آپارتمان ها و آپارتمان ها در بازارهای این شرکت در واشنگتن، کالیفرنیا، تگزاس و فلوریدا می پذیرد. از جمله ارزهایی که این شرکت میپذیرد شامل BTC، ETH، USD Coin، DOGE، SHIBA INU، Litecoin، Dai، Bitcoin Cash، Pax Dollar، Binance USD، Gemini Dollar، و Bitcoin Wrapped است.

جف هابرستزر، مدیر عملیاتی، گفت که پذیرش ارزهای دیجیتال برای پیشنهادات املاک و مستغلات ما نشان دهنده مدل تجاری انعطاف پذیر است که آن را از سایر همتایان صنعت جدا می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.