یک استیبل کوین با پشتوانه طلا در کاردانو راه اندازی می شود

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

طی یک اجلاس رمزنگاری شده توسط روزنامه مالی بریتانیایی City A.M ، پروتکل نقدینگی مالی غیرمتمرکز (DeFi) MELD از همکاری سه جانبه با Tingo Holdings ، بزرگترین شبکه تلفن همراه نیجریه و قبیله اوبونتو ، یک شرکت رمزنگاری اخلاقی که منابع طبیعی را توکنایز می کند ، خبر داد. 

به عنوان بخشی از مشارکت جدید ، پروتکل DeFi مبتنی بر Cardano برنامه هایی برای راه اندازی یک استیبل کوین با پشتوانه طلا نشان داد، که به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را قرض بدهند، پس بگیرند و یا روی سهام خود شرطبندی کنند.

کن اولینگ ، رئیس و بنیانگذار MELD ، که می خواهد معاملات را با گوشی هوشمند در دسترس همه قرار دهد ، می گوید: “هدف ما در اینجا سادگی و وضوح است.”

اولینگ تصریح کرد: طلا در یک طاق ذخیره می شود ، علامت گذاری می شود و سپس کسر و تقسیم می شود تا بتوانیم آن را بفروشیم. اولینگ با اشاره به ارزش پایدار طلا افزود: “این ایده ساده است ، اما فوق العاده قدرتمند است بنابراین می توانید روی آن حساب کنید.”

 همانطور که اخیراً در اجلاس کاردانو 2021 ، توسط چارلز هوسکینسون ، بنیانگذار کاردانو گفته شد پلتفرم دروازه پرداخت ADA COTI به عنوان صادرکننده رسمی استیبل کوین مورد انتظار شبکه Djed ، که به عنوان یک نشانه الگوریتمی برای ثبات قیمت ثابت شده است ، تبدیل می شود.

📌همانطور که در طول اجلاس CardanoStiftung توسط چارلز هاسکینسون نشان داده شد ، COTI ناشر رسمی Djed ، استیبل کوین جدید کاردانو خواهد شد!

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.