یک برنامه جدید از متاورس برای نمایش آثار هنری و ارتباط هنرمندان استفاده میکند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

صنعت ارزهای دیجیتال به سرعت در حال توسعه است و روندهای اصلی یکی پس از دیگری تغییر می کنند. در حال حاضر، در اواخر سال 2021، دنیای کریپتو شاهد ظهور روند جدیدی است که احتمالاً در سال آینده تسلط خواهد یافت و به طور بالقوه روش ارتباط مردم در دنیای آنلاین را تغییر خواهد داد. روند مورد بحث متاورس است، که دارای پتانسیل بزرگی است که حتی علاقه‌مندان به فیس‌بوک را به خود جذب کرد و باعث شد شرکت خود را تغییر نام دهد و دوباره به عنوان متا ظاهر شود.

پروژه‌های متاورس در سراسر صنعت کریپتو و همچنین در یک محیط غیرمتمرکزتر که به اهداف مختلفی اختصاص دارد، در حال ظهور هستند.ArtMeta یک متاورس سه بعدی با واقعیت بصری است که به عنوان خانه ای برای هنرمندان و همچنین پلی بین هنرمندان، کلکسیونرها و گالری های هنری ایجاد شده است.ArtMeta یک پلت فرم با کیفیت بالا است که بر هنرهای زیبا تمرکز دارد و هنرمندان، گالری ها و مجموعه داران هنری را به روشی جدید به هم متصل می کند. این پروژه به هنرمندان و همچنین گالری های هنری اجازه می دهد تا زمین و فضاهای مجازی را اجاره کنند. با انجام این کار، آن‌ها می‌توانند آثار هنری خود را منتشر کرده و به نمایش بگذارند، و این امر باعث می‌شود تا مشتریان بتوانند آن‌ها را ببینند و در صورت تصمیم آن‌ها را خریداری کنند.

البته، از آنجایی که تمام آثار هنری به صورت دیجیتالی ارائه می شوند، به این معنی است که تمام آثار هنری فیزیکی توکنیزه می شوند و در گالری ها به صورت NFT ارائه می شوند. به این ترتیب، میلیون‌ها نفر از سراسر جهان می‌توانند اثر هنری را ببینند و اگر دوست داشته باشند، آن را خریداری کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.