یک تحلیلگر ارز دیجیتال میگوید، بازار درحال برگشت به روند صعودی است

neda
1 سال قبل
اتریوم

قیمت ارزهای دیجیتال امروز پس از کاهش در چند جلسه گذشته در عقب نشینی از سطح بالای رکورد خود، افزایش یافت. ارزش بازار جهانی کریپتو با 2.63 تریلیون دلار، تقریباً 5.95 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافت.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان،بیت کوین، با بیش از 4 درصد افزایش با 58891 دلار معامله می شود. اتریوم نیز 6 درصد افزایش یافت و به 4333 دلار رسید.سولانا نیز با 11.68 درصد رشد به دنبال آن کرد و 220 دلار معامله شد.دوج کوین و شیبا اینو نیز به ترتیب با افزایش 6 درصدی و 12 درصدی در 24 ساعت جهش قابل توجهی داشتند.

یک تحلیلگر با نام مستعار ,Smart contractor با 183000 فالوور توییتر، پیش‌بینی می‌کند که اتریوم (ETH) پس از اصلاح الگوی سه موجی «A, B, C» همانطور که توسط نظریه موج الیوت تعریف شده است به بالاترین حد خود (ATH) خواهد رسید.

طبق این ایده، روند قیمت از الگوی پنج موجی با شماره 1 تا 5 پیروی می کند، در حالی که روند مخالف از یک الگوی سه موجی به نام A-B-C پیروی می کند. به گفته یک تحلیلگر و معامله گر معروف ارزهای دیجیتال، سه جایگزین اتریوم نسبت به پلتفرم قرارداد هوشمند سولانا از امکانات بیشتری برای رشد برخوردار هستند. Smart Contracter ادعا می کند که سولانا، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، پتانسیل صعودی بیشتری دارد.

با این حال، معامله گر اشاره می کند که رقبای اتریوم، مانند ارزهای بومی بلاک چین های قرارداد هوشمند Avalanche (AVAX)، Terra (LUNA) و Fantom (FANTOM)، شانس های برتر را ارائه می دهند. هنوز فکر می‌کنید که فضای زیادی برای پیشرفت بیشتر وجود دارد، اما فقط ارز‌های لایه 1 بهتری مانند LUNA، FTM، AVAX و سایر ارز‌ها از نظر درصد افزایش وجود دارد.

این کارشناس رمزارز درباره بیت کوین (BTC) و نشانه حاکمیت Curve DAO (CRV) مثبت است و خاطرنشان می کند که پس از اصلاح دارایی های رمزنگاری پرچمدار در هفت روز گذشته، بیت کوین را حدود 61000 دلار خریداری می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.