یک تحلیلگر رمز ارز میگوید بیت کوین زیر ۵۰ هزار دلار باقی می ماند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

یک تحلیلگر و معامله گر محبوب رمزارز در حال ترسیم آینده بیت کوین است و میگوید بیت کوین به زیر 50000 دلار باقی میماند.

در یک جلسه استراتژی جدید، Altcoin Sherpa گفت که او به دو احتمال نگاه می کند که می تواند روند بلندمدت بیت کوین (BTC) را نشان دهد : یک مقدار کمتر حتمی است. تقریباً اجتناب‌ناپذیر است، مثل اینکه ما به نوعی به بالاترین سطح پایین‌تر می‌رسیم… در مقایسه با منطقه 70000 دلاری و بعد از آن، اگر به پایین‌ترین سطح برسیم، آن موقع است که من نسب به بیت کوین بسیار نزولی نگاه میکنم. اگر ما به نوعی به پایین ترین سطح بالاتر برسیم، صعود حتمی است.”

تنظیم بالاتر پایین‌تر که تحلیل‌گر به آن اشاره می‌کند، نشان می‌دهد که بیت کوین به بالای منطقه 69000 دلار افزایش نمی‌یابد، در حالی که پایین‌تر بودن سطح نشان می‌دهد که بیت کوین سطح بحرانی قیمت را در حدود 42000 دلار کاهش می‌دهد. طبق گفته Altcoin Sherpa، او انتظار دارد که بیت کوین قبل از چاپ قیمت پایین تر صعودی در حدود 47000 دلار و ادامه روند صعودی خود به رکوردهای جدید، تا 58000 دلار افزایش یابد.

اگرچه استراتژیست ارزهای دیجیتال در درازمدت نسبت به بیت کوین صعودی باقی می ماند، اما انتظار ندارد که دارایی اصلی ارز دیجیتال به این زودی ها حرکت های بزرگی انجام دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.