یک روز روشن برای رمزنگاری!همه نگاه ها به آلمان در اول ژوئیه است

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

قانون جدید آلمان به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که بخش عمده ای از اوراق بهادار خود را روی ارزهای رمزپایه منتقل کنند.
به گفته کارشناسان ، پس از ابلاغ قانون جدید ، بازار ارزهای رمزپایه می تواند تا 350 میلیارد یورو ورودی داشته باشد. Stablecoins از یک مقام عالی رتبه فدرال رزرو تاییدیه دریافت کرده است.
از سوی دیگر ، CBDC در حال افزایش است و بانک فرانسه از سازمان های نظارتی می خواهد چارچوبی برای تنظیم CBDC تهیه کنند.

بخش ارزهای رمزنگاری شده به دنبال موجی از گزارش های مثبت از آلمان ، به ویژه با تصویب قانون جدیدی که به ارزهای رمزپایه مشروعیت بیشتری می بخشد ، هیجانات سرسام آور را احساس می کند.
قانون جدید قرار است از اول ژوئیه 2021 به بهره برداری برسد و آماده است تا جریان بیشتر وجوه به بازارهای رمزنگاری را تحریک کند.
در آن سوی اقیانوس اطلس ، گاوها پس از آنکه معاون صندلی فدرال رزرو با تایید سکه های با ثبات منتشر شده خصوصی ، با خوشحالی دست های خود را مالید ، اظهار داشت که مزایای CBDC مشخص نیست.

قانون محل استقرار صندوق – آینده روشن کور برای ارزهای رمزپایه

یک قانون جدید آلمان قرار است از اول ژوئیه 2021 شروع به کار کند.
این قانون که “قانون تخصیص وجوه” نامگذاری شده است ، به صندوق های ویژه داخلی اجازه می دهد بخشی از اوراق بهادار خود را به ارزهای رمزپایه اختصاص دهند.
این قانون به طور خاص به صندوق ها اجازه می دهد تا 20 درصد از سهام خود را در دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری کنند. گذشته از هجوم گسترده وجوهی که به اکوسیستم سرازیر می شود ، قانونی که به عنوان کلاس دارایی به ارزهای رمزپایه اعطا می شود ، هیجان علاقه مندان به ارزهای رمزپایه را برانگیخته است.
به گفته Sven Hildebrandt ، رئیس مشاوره توزیع لجر پیشنهاد می کند که تعداد وجوهی که به بازارها نفوذ می کند می تواند در منطقه 350 میلیارد یورو باشد.

برد بزرگ برای Stablecoins
در گذشته فدرال رزرو رابطه آشفته ای با ارزهای رمزپایه داشته است و معاون نظارت بر فدرال رزرو ، رندال کوارلز اظهار داشته است که دیگر نیازی به “فدرال رزرو” برای ترس از پول های پایدار نیست کوارلس پیشینیان تاریخی نوآوری بخش خصوصی را ذکر کرد که تا حد زیادی توسط فدرال رزرو پشتیبانی می شد. Quarles درمورد مزایایی که ثبات های سکه ای به همراه دارند ، خاطرنشان کرد که “این کارها ممکن است پرداخت سریعتر و ارزانتر مرزی را تسهیل کند.”

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.