یک غول خدمات بانکی معتقد است که بیت کوین به زودی از مرحله پذیرش اولیه به پذیرش بیش از حد وارد میشود

neda
7 ماه قبل
بیت کوین

ولز فارگو، غول خدمات مالی چندملیتی، چشم‌اندازی صعودی در مورد ارزهای دیجیتال دارد.

تیم استراتژی سرمایه گذاری جهانی این غول بانکی معتقد است که بیش از 200 درصد سود سالانه بیت کوین به این معنی نیست که برای سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال خیلی دیر شده است.

ولز فارگو شباهت هایی را بین پذیرش اینترنت در دهه 90 و ارزهای دیجیتال در حال حاضر ترسیم می کند. در این گزارش آمده است: ما استدلال “دیرکردن برای سرمایه گذاری” را درک می کنیم، اما آن را قبول نداریم. بیت کوین می تواند به زودی از مرحله پذیرش اولیه خارج شود و وارد یک نقطه عطف بیش از حد پذیرش شود.

ولز فارگو معتقد است که بیت کوین یک اختراع دیجیتال با زیرساخت های فعلی است که می تواند افزایش شدیدی در پذیرش داشته باشد. سرمایه گذاران نهادی به رقابت برای به دست آوردن بیت کوین و قرار گرفتن در معرض این ارز دیجیتال از طریق جایگاه خصوصی پیوسته اند. تحلیلگران در بانک توضیح دادند که منحنی پذیرش بیت کوین با وضوح نظارتی و پذیرش توسط موسسات تقویت می شود.

این غول بانکی استدلال می کند که خرید مستقیم بیت کوین در صرافی شامل فناوری پیچیده ای است. در این گزارش آمده است: ما انتظار داریم که رمزارزها در نهایت مسیر پذیرش شتابان مشابه اختراعات دیجیتال اخیر را دنبال کنند. پذیرش بیت کوین در ماه گذشته به طور مداوم افزایش یافته است. تحلیلگران بر این باورند که رویدادهای اخیر و افزایش جریان سرمایه نهادی به روایت صعودی قیمت بیت کوین دامن می زند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.