یک معامله‌گر برتر سه آلت کوین برتر که احتمال صعود دارند را معرفی کرد

neda
1 سال قبل
پولکادوت

یک استراتژیست و معامله گر محبوب ارزهای دیجیتال در حال به روز رسانی تجزیه و تحلیل خود در مورد سه آلتکوین است که به گفته او آماده رسیدن به بالاترین سطح تاریخ است.

تحلیلگر رمزارز با نام مستعار معروف به کاپو به 183700 فالوور خود می گوید که او هنوز در آلتکوین ها “همه کار” است. معامله‌گر انتظار دارد که پولکادات، دارایی اصلی پلتفرم قراردادهای هوشمند از همه شرکت‌های بزرگ پیشی بگیرد.

به گفته CoinGecko، پولکادات در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 43.12 دلار معامله می شود. کاپو پیش‌بینی می‌کند که این ارز می‌تواند از 250 دلار نیز عبور کند.

معامله‌گر همچنین نسبت به پروژه آلت‌کوین Coti (COTI) با حمایت Cardano خوش‌بین است. COTI یک پلتفرم درجه یک سازمانی است که به سازمان ها اجازه می دهد راه حل های پرداخت خود را بسازند و هر نوع ارز را با استفاده از پروتکل ساختار داده شبکه Trustchain دیجیتالی کنند. دارایی در رتبه 182 بر اساس ارزش بازار در زمان نگارش مقاله با 0.55 دلار معامله می شود که در هفته گذشته نزدیک به 9 درصد افزایش یافته است. کاپو می گوید که حداقل هدف COTI 1.70 دلار است.

کاپو همچنین نسبت به NOIA، نشانه بومی اکوسیستم Syntropy خوشبین است. Syntropy یک پروتکل منبع باز است که هدف آن بهبود اینترنت از طریق رمزگذاری و عملکرد بهینه است. NOIA در زمان نوشتن این مقاله با 0.36 دلار معامله می شود که در هفت روز گذشته 12.5 درصد افزایش یافته است. کاپو پیش بینی می کند که دارایی در رتبه 331 بر اساس ارزش بازار در نقطه ای از ماه دسامبر بین 1 تا 2 دلار معامله شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.