یک معامله گر ارز دیجیتال توسط باند آدم ربایی در هنگ کنگ ربوده شد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

به گزارش رسانه های محلی، افسران اجرای قانون هنگ کنگ هفت نفر را که در ربودن یک معامله گر ارزهای دیجیتال دست داشتند، دستگیر کردند.

به گفته مقامات، ممکن است در طول تحقیقات، افراد بیشتری در ارتباط با این جنایت دستگیر شوند. آدم ربایی در 6 نوامبر اتفاق افتاد. پس از تلاش برای مبادله دارایی های Tether (USDT) خود به دلار هنگ کنگ، یک مرد 39 ساله در یک ساختمان صنعتی که قرار بود با خریداران احتمالی ملاقات کند به طرز فجیعی مورد حمله قرار گرفت.

ربایندگان قربانی را با صندلی‌های فلزی و چکش مورد ضرب و شتم قرار دادند و او را مجبور کردند که به آنها اجازه دسترسی به دارایی‌های رمزنگاری خود را بدهد. سپس چشمان تاجر را بستند و به دهکده ای دورافتاده منتقل کردند، خانواده مقتول در 9 نوامبر گزارشی را به پلیس ارائه کردند و مقامات با موفقیت توانستند محل نگهداری او را مشخص کنند. آدم ربایان 30 میلیون دلار باج می خواستند. مرد خوش شانس بود که از کلبه ای که در آن گروگان گرفته شده بود از طریق یک انبار فرار کرد، در حالی که دو نگهبان موقتاً هوشیار نبودند. این مرد پس از نجات توسط پلیس در حال حاضر در بیمارستان بستری است و تحت مداوا به دلیل جراحات شدید بدنی قرار دارد.

ماه گذشته، دو مرد در منطقه کالینینگراد روسیه، پس از ربودن یک سرمایه گذار 28 ساله رمزنگاری، مجبور به انتقال رمز ارز خود، تزریق مواد مخدر به قربانی و پرتاب جسد تقریباً مرده به داخل جنگل، دستگیر شدند. این مرد توانست به هوش بیاید و سپس گزارش پلیس را در نزدیکترین شهر ارائه کند. در ماه جولای، پلیس هنگ کنگ یک حلقه بزرگ پولشویی را که برای انجام عملیات خود به استیبل کوین تتر متکی بود، تعطیل کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.